UWAGA!

Moc się przebudziła (Gwiezdne wojny w Elblągu, część 6)

Grupa Yavin - składająca się w znacznej mierze z elblążan - wystawiała niedawno swoje gwiezdnowojenne prace modelarskie w Ostródzie, podczas Rodzinnego Konwentu Fanów Gwiezdnych Wojen, "Przebudzenia Mocy". Zapraszamy do obejrzenia filmu z tymi niezwykłymi pracami i nie tylko z nimi, który powstał przy okazji tego wydarzenia.

- Taka wystawa w Ostródzie odbyła się trzeci raz - mówi Adam Kulesza z grupy Yavin. - Nasze prace zostały wzbogacona o kolekcje Lego Star Wars, m. in. ze zbiorów Pawła Wierzbickiego z Elbląga.

Zainteresowanie Star Wars w Ostródzie było spore. Niedługo członkowie grupy Yavin udadzą się na kolejną planetę, czyli EC1 w Łodzi. Kolejne wyjazdy, także zagraniczne, przed nimi, więc prace modelarzy z Elbląga i Ostrołęki pokrążą znowu po świecie...

W skład grupy Yavin wchodzą Adam Kulesza, jego brat Marek Kulesza z żoną Katarzyną Anuszewisz-Kuleszą (Elbląg) i Bernard Szukiel (Ostrołęka).

O zeszłorocznej wystawie grupy Yavin pisaliśmy m. in. tutaj. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy mogli zobaczyć te i inne gwiezdnowojenne projekty w Elblągu. Tutaj pierwszy odcinek Gwiezdnych wojen w Elblągu.

Holokron Jedi badał Tomasz Bil

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama