UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a tak zapytam z ciekawosci czy ktokolwiek z osob tu piszacych komentarze zna osobisvcie osobe ktora zachorowala na covid badz zdiagnozowano u niej wirusa? ja osobiscie nie znam, a tyle sie rozpisuja media o tej pandemii matrix
  • ,, Ty się nie śmiej, ,ponoć jest cuś takiego w mieście Elbląg.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Ciaptak(2020-05-14)
  • Podobno myszka micky i kaczor Donald. A tak na poważnie jestem przerażony obecnym społeczeństwem, który tak łatwo daje się manipulować ministrowi który każe nosić maski Bp jego kolega je kupił a wcześniej zabronił ich sprzedasz na portalach aukcyjnych
  • Nie znam też nikogo kto miał raka albo wylew w ciągu ostatnich paru lat. Ani samobójcy, ani ofiary wypadku ani nawet chorego na grypę (siostra chorowała w 2013). Nie znam nikogo kto siedział w więzieniu, ani jednego stolarza (choć słyszałem że istnieją tacy, podobno nawet w Elblągu), żadnego górnika nigdy nie widziałem na żywo. Itd itd
  • @focal - To teraz korona napewno cię dopadnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Lujasz(2020-05-14)
  • @Lujasz - Chodziło mi o pokazanie że argument: "bo ja nie znam żadnego chorego"jest po prostu bezgranicznie de... Na marginesie: podobnie jak twoj "komentarz"
  • @focal - A ja znam kazdego z wymienionych oprocz gornika i zmarlego na coronavirusa, wiec niech media grzmia o kazdym z nich lub o zadnym.
  • @focal - Znam zmarlych na grype i zapalenie pluc. No ale media ani rzad o tym nie mowily, wiec czuliscie sie bezpieczni. ..
  • @focal - To chyba bardzo młody jesteś. W pewnym wieku powinieneś już znać przedstawiciela większości wymienionych grup. ..
  • Boris Johnson
Reklama