UWAGA!

Przed nami VIII edycja Festiwalu Literatury Wielorzecze

 
Elbląg, Przed nami VIII edycja Festiwalu Literatury Wielorzecze
Fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Zeszłoroczne ograniczenia nie pozwoliły nam zrealizować literackiej tradycji. Dlatego chociaż uwielbiamy wakacje, z niecierpliwością czekamy na początek jesieni. Do naszego miasta ponownie zawitają goście z całej Polski – jesteśmy podekscytowani, że kolejny rok możemy pracować z najlepszymi.

Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się 17 – 19 września. Podobnie jak w poprzednich latach staraliśmy się trafić w gusta najbardziej wymagających miłośników literatury. Do współpracy zaprosiliśmy Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, Bibliotekę Elbląską, Galerię El, restaurację Amore Mio oraz Hotel Elbląg.

Tradycyjnie – nie zabraknie muzyki i koncertów, elementu rywalizacji w poetyckim slamie, dreszczu emocji podczas ogłaszania zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego. Wielorzecze będzie okazją do spotkań z literatami, warsztatów twórczych – literackich, fotograficznych i sketnocherskich. Obok poezji i prozy będzie miejsce dla teatru i dramatu oraz niedzielnego panelu poświęconego
       e-kulturze.

 

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i zapraszamy wszystkich, którzy do tej pory byli z nami, jak również tych, którzy o naszym Festiwalu jeszcze (jakimś cudem) nie słyszeli.

Dokładny program podamy w najbliższych dniach poprzez wszystkie dostępne nam kanały informacyjne.

Miło nam poinformować, że VIII Festiwal Literatury Wielorzecze otrzymał patronat honorowy prezydenta Elbląga, marszałka województwa warmińsko-mazurskiego i wojewody warmińsko-mazurskiego.

Projekt zrealizowano ze wsparcia finansowego Miasta Elbląg, Fundacji PZU, ZAIKS, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym VIII Festiwalu Literatury Wielorzecze.

Stowarzyszenie Alternatywni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama