UWAGA!

Smykosensoryka! Nowe zajęcia w „Światowidzie”

 
Elbląg, Smykosensoryka! Nowe zajęcia w „Światowidzie”
Fot. Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 5 lat, na nowy cykl zajęć pn. smykosensoryka. W każdą środę w nowej sali doświadczania świata, poprzez zabawę, będziemy rozwijać zmysły naszych najmłodszych. Zajęcia ruszają 22 września. Zapraszamy!

Smykosensoryka to przede wszystkim czas dla dzieci i rodziców. W trakcie wykonywania różnorodnych czynności będziemy wśród najmłodszych stymulować zmysły, budować świadomość ciała i przestrzeni oraz doskonalić umiejętność poruszania się. Dziecko w ten sposób nie tylko pozna siebie, rozładuje energię oraz pobudzi wyobraźnię, ale również odkryję zjawiska zachodzące w jego otoczeniu.

Zajęcia będą się odbywały w nowej sali doświadczania świata, która powstała w wyniku zakończonej inwestycji rozbudowy i remontu Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Sala została wyposażona w niezbędne materiały sensoryczne, dzięki którym dzieci będą mogły robić wszystko co podpowie im wyobraźnia. Różne struktury, gra świateł, kostki, piłki, poduszki – to wszystko czeka na maluchy, które zaczynają poznawać świat.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i mamy nadzieję, że nasza nowa propozycja pomoże młodym rodzicom w odkrywaniu możliwości spędzania wolnego czasu z pociechami.

 

Wiek uczestników: 3 - 5 lat

Termin i miejsce | środy, godz.: 15:00-16:00, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala doświadczania świata

Zapisy i więcej informacji | aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl, tel. 55 611 20 59

Liczba miejsc ograniczona (max 5 dzieci i 5 opiekunów). Więcej informacji na stronie CSE „Światowid” w Elblągu.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama