UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ciekawa relacja
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Batman(2021-10-02)
 • @Batman - Powinna zostać Ada, to jeden z najlepszych dyrektorów Galerii, super działania w pandemii, masa wydarzeń koncertowych, namiot, pomysł z impreza śniadania na trawie, a to wszystko w czasie dużego remontu komplikujacego działalność. W końcu było coś dla ludzi a nie niezrozumiałe pseudo sztuki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  11
  Odbiorca(2021-10-03)
 • @Odbiorca - Dyrektorem to Kotyńska powinna zostać małomiasteczkowego domu kultury, bo na pewno nie galerii sztuki! Zasługą Kotyńskiej jest to, że z galerii el w niecałe 3 lata zrobiła przede wszystkim agencję koncertową i miejsce niewyszukanych intelektualnie imprez i taniej rozrywki dla. .. .. , a to nie jest głównym zadaniem galerii, przynajmniej – jak dotąd nie było. A za Kotyńskiej niestety właśnie takim miejscem się stało.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  5
  Trzeźwy(2021-10-04)
 • @Trzeźwy - Jeśli dobrze rozumiem tok rozumowania Przedmówcy (zapewne znawcy tematyki zarządzania instytucjami kultury), to koncerty i mniejsze wydarzenia realizowane niezależnie od wystaw w okresie trwania remontu Galerii oraz w sytuacji ogólnopolskich pandemicznych restrykcji zasadniczo uszczuplają ofertę kulturalną miasta, naruszają godność instytucji i narażają miłośników Sztuki na nieodwracalne obrażenia uczuć intelektualnych? Aha. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  8
  Jan Matejko(2021-10-04)
 • @Jan Matejko - jeżeli nie dostrzegasz istotnej różnicy pomiędzy domem kultury a galerią sztuki współczesnej (tej różnicy nie widzi też obecna dyrektorka galerii el), to nie trudź się by zrozumieć mój tok rozumowania. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  Nadal Trzeźwy(2021-10-04)
 • @Nadal Trzeźwy - Nie miałem pojęcia, że w Elblągu są tacy zagorzali kibole Sztuki Współczesnej z tak konkretnymi wizjami :-)Jaka szkoda, że się te genialne pomysły marnują - przecież trzeba było startować w niedawnym konkursie (jakoś nie było szalonego zainteresowania). Chyba że to właśnie wytrzeźwiał jakiś niespełniony artysta albo niezadowolony pracownik? To życzę dużo pieniążków na realizację nietaniej rozrywki i wyszukanych intelektualnie imprez. Ja na tych kilku, które były w ostatnich miesiącach widziałem całkiem sporo całkiem zadowolonych odbiorców (ale zapewne jestem drobnomieszczańskim dziadersem i się nie znam).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  9
  Jan Matejko(2021-10-04)
Reklama