UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bawią mnie te komentarze :) Piszecie, że co roku to samo, po czym piszecie, że jeździcie do Malborka :) To skąd wiecie, że to samo i jak to wyglądało. Najlepsze - "w Malborku dzieci mogą się wybiegać", naprawdę? O to w tym chodzi? Co roku te same atrakcje? Serio? Od ilu lat jest hologram? Od ilu lat wyremontowane, zmodernizowane? Dam sobie obie ręce obciąć, że wielu z piszących takie komentarze, nie było nawet w przeciągu roku w Muzeum. No ale cóż. Pisać każdy może. Najlepiej pisze się bzdury, o których nie ma się pojęcia i czuje się dumę z "pojechania komuś" :) Elbląski tok myślenia: nic się nie dzieje - źle. Coś się dzieje - jeszcze gorzej. Ehhh :) Szkoda, że marnujecie energie na wyszukiwaniu negatywów, bo nie starcza Wam już jej na odnajdowanie pozytywów w otaczającym Was świecie :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    NieMarudzęBoSzkodaMiŻycia(2015-05-08)
  • Byłam. Widziałam. I co? Idziesz oglądać sale po remoncie? Jakieś rupiecie wykopane z ziemi? Przejdziesz wszystko w 30min. Z ziewaniem w dodatku.
  • Byłaś? Widziałaś? A czy jesteś pewna, że piszesz o ELBLĄSKIM MUZEUM???Bo ja też byłem i widziałem i stąd wiem, że sam film holograficzny trwa 20 minut. .. .Więc bardzo ciekawe jest twoje twierdzenie, że przejdziesz przez 5 wystaw i obejrzysz film w 30 minut. .. .A może ty po prostu nie potrafisz jeszcze z zegarka korzystać. .. ..