UWAGA!

Stwórzmy wakacyjny blejtram

 Elbląg, Graf. Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Graf. Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"

Lato już za nami... ale wspomnienia z wakacji, jakie wszyscy zachowaliśmy są wciąż żywe i ciągle jeszcze cieszą. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu ma dla Was pomysł jak uchwycić i zachować te słoneczne, pełne kolorów i radosnej beztroski chwile. Na warsztatach w „Światowidzie” przygotujemy wyjątkową dekorację!

Jeśli nie wiecie czym jest blejtram, to przychodzimy z pomocą. Blejtramem nazywamy krosna malarskie. Mają one postać drewnianej ramy, która służy przy malowaniu obrazów. I taki właśnie wakacyjny blejtram pomoże Wam uporać się z wakacyjnymi pamiątkami, zdjęciami czy pocztówkami, których już nie będziecie wkładać do kartonów schowanych głęboko w szafie. Taka własnoręczna dekoracja może także być idealnym prezentem dla najbliższych.

I takie właśnie blejtramy, inspirowane letnimi klimatami wykonają uczestnicy zajęć z cyklu do it yourself (DIY), które odbędą się w „Światowidzie”. Zajęcia planowane są na piątek 17 września w godz. 17:00 – 18:30, odbędą się w pracowni tkackiej (drugie piętro CSE „Światowid”, bryła C). Zachęcamy, aby na zajęcia przynieść dwa lub trzy zdjęcia z wakacji, ewentualnie płaskie pamiątki.

 

Chętnych zapraszamy do zapisów:

Tel. 55 611 20 59, e-mail: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl, stwórzmy wspólnie wspaniałą ozdobę i dodajmy naszym wakacyjnym pamiątką niebanalnego charakteru. Koszt zajęć 20 zł.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama