UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Imbryk Nie spodziewałam się takiego profesjonalizmu po dzieciach z MDK-u, jestem pełna podziwu i szacunku dla wszystkich, którzy przyczynili sie do powstania takiego widowiska. .. a Pan Prezydent zachował sie z klasą, pewnie też sie nie spodziewał, że to tak pięknie wypadnie. .. :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Imbryk(2017-01-11)
  • Profesjonalizm prezentują dzieci od momentu, kiedy Mdk jest wspierane przez Stowarzyszenie. Szkoda, ze nikt wcześniej nie wiedział o Szalonych i talencie dzieciaków. To Stowarzyszenie pracuje na poziom i jakość i wspiera profesjonalizm instruktora a przede wszystkim docenia i szanuje tę najważniejszą osobę.
  • A ja głupi myślałem, że to MDK wspiera stowarzyszenie. A tak na poważnie, nie możne być tak, że jeden podmiot, patrz stowarzyszenie, wysysa pozostałe i myśli, że jest najważniejszy. W MDK jest wiele innych sekcji i one chciałyby być traktowane na równi z innymi. Słowo, którego Panie K i N powinny się nauczyć to szacunek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    tollek(2017-01-12)
Reklama