UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No tak, prawdziwa prawicowa sztuka to piwo i disko-polo oraz popieranie jedynie słusznych cwaniako-oszustów, oraz spowiedź i zaczynamy od nowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    28
    ­­­­­­Np.(2023-02-17)
  • @­­­­­­Np. - Jeśli to ma być alternatywa, to i tak brzmi o niebo lepiej od wygłupów tego pana, niezależnie od tego jak "wstrętnie" byś to opisał. Tak więc, na moje tylko obrazujesz bezsens tego typu komentarzy; ) A co do samego "performensu" - mógłbym po prostu zignorować i po prostu przejść nad tym do porządku dziennego, jako czymś dla mnie totalnie nieinteresującym (jak i wiele innych rzeczy na świecie). Mógłbym i dla poszanowania własnego czasu i "świętego spokoju" chyba nawet powinienem. Ale nie mogę powstrzymać się przed konstatacją, że bez tego typu "sztuki" świat byłby zwyczajnie lepszy. Druga wystawa już o wiele bardziej do strawienia, chociaż nadal "nie moja bajka".
  • @­­­­­­Np. - Jesteś tragiczny
  • Wiem, ale to nie ja. Tragiczna jest prawda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ­­­­­­Np.(2023-02-18)
  • @­­­­­­Np. - Symetrysta się znalazł. Wyobraź sobie że można nie cierpieć lewactwa i także pisu. Można mieć całkiem normalne, wyważone, centrowe poglądy czyli tak zwany złoty środek. Ale takie osobniki jak ty dostają wtedy zwarcia w mózgu, jak się nie lubi lewactwa to przecież musisz być fanem pisu, nieprawdaż?
Reklama