UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wierzyli ze zycie z grabieży poplaca prymitywy
  • MariuszLewandowski-Fc Ani pierwsi ani ostatni. Grecy Rzymianie Persowe a ostatnio i III Rzesza czy inwazja USA na Irak - wizja pomyślności przez wojnę nadal się sprawdza. .. .Mylisz się zaś co do tego że byli prymitywni - poczytaj o thingach i tym co w Polsce nazywamy Wolną Elekcją a zrozumiesz że oni zaczęli to co dziś nazywasz demokracją tyle że w wydaniu nowożytnym podobnie jak Celtowie czy Piktowie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2021-02-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - nie zal mi ich, żołnierze to prymitywy narzedzia w rekach cwaniakow czy to beda wikingowie czy inna holota szukajaca morale w wierzeniach
  • Co mają do tego żołnierze, tak naprawdę to oni padają w pierwszych dniach wojny. Piszę z perspektywy Polski, te nasze 2 dywizje w chwilę zostaną wycięte, mobilizuje się społeczeństwo, obywateli, którzy też padają jak muchy, niewyszkoleni. W Wermachcie służyło 17 mln osób, myślicie, że wszyscy byli zawodowym żołnierzami. Całe społeczeństwo ulega manipulacji, w Niemczech były osoby, które wierzyły, że to na nich napadnięto, że bronią ukochanego kraju. Wikingowie, zawodowi zabójcy z krwi i kości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ja nie w temacie(2021-02-07)
  • @Ja nie w temacie - Pomyłka: 3 dywizje, ale ma być sformowana czwarta, czyli 18:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ja nie w temacie(2021-02-07)
  • @Ja nie w temacie - czytaj z tych 3 wydzielą 4.. .sprzetu ani ludzi nie dojdzie, wiec wtf?:D Co do wikingów, wyplywali w morze wtedy kiedy byl nieurodzaj i musieli sobie chłopiny jakos radzic. .. chrzescijanstwo mialo jedna, wazna zalete, na kazdym dworze był klecha który znał łacine, znacznie to ułatwiało polityke/handel itd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    AdolfHeiter(2021-02-07)
  • @AdolfHeiter - Może trochę stanowisk, generalicji dojdzie:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ja nie w temacie(2021-02-08)
Reklama