UWAGA!

Z kulturalnym „Notesem” w kieszeni

Elbląg, okładka magazynu
okładka magazynu

W Galerii EL można otrzymać kolejny, 46 numer „Notesu na 6 tygodni”.

W najnowszym bezpłatnym numerze „Notesu”:
     - Wielce znaczące owoce - kolektyw Fallen Fruit o tworzeniu map ogólnodostępnych owoców w przestrzeni publicznej oraz projektach, których punktem wyjścia są owoce.
     - Działać samodzielnie - Heath Bunting o kwestionowaniu narzucanych przez rynek sztucznych potrzeb i nadawaniu wartości codziennym działaniom.
     - Przestrzeń miejska jadalna - rozmowa z Łukaszem Łuczajem, autorem książek „Dzikie rośliny jadalne Polski" i „Podręcznik robakożercy", o dzikim pożywieniu i sposobach przetrwania w przestrzeni miejskiej.
     - Dom wywrócony na lewą stronę - o projekcie „Evicting the Ghost" inspirowanym losem eksmitowanych na bruk mieszkańców Bukaresztu mówią jego autorzy: Alex Axinte i Cristi Borcan, czyli studiobasar.
     - Nie ma recepty, na to jak stać się artystą - o planowanej wystawie polskiej sztuki najnowszej zatytułowanej „Nie ma sorry" w tymczasowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, mówią Katarzyna Karwańska, Stanisław Welbel i Ela Piotrowska. Prace ponad 20 artystów urodzonych między rokiem 1979 a 1985, wybrało ośmioro studentów Podyplomowych Studiów Kuratorskich przy Instytucie Historii Sztuki UJ.
     Do „Notesu” dołączona jest gra planszowa Kolekcjoner.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama