UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rejestracja danych

  • Uwaga! Do rejestracji wymagane jest podanie aktywnego adresu e-mail. Na ten adres zostanie wysłana informacja z potwierdzeniem rejestracji. Będzie on również służył do logowania się w naszym serwisie.
  • Wysłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego przez użytkownika oznacza jego zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w nim informacji przez wydawcę Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, firmę SOFTEL, tak jak stanowi to regulamin Konta zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych z 2018 roku.
  • SOFTEL nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z ujawnienia hasła do konta osobom trzecim, niezależnie od przyczyny ujawnienia.
  • SOFTEL zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika jeśli uzna to za uzasadnione, w szczególności w przypadku wykorzystywania konta niezgodnie z postanowieniami obowiązującego prawa.
  • SOFTEL zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań w celu ochrony danych użytkowników.
  • SOFTEL nie będzie przekazywać, sprzedawać, czy udostępniać zgromadzonych danych osobowych użytkowników kont innym osobom lub instytucjom.
Użytkownik prywatny
Firma lub instytucja
Adres e-mail
Hasło
Proszę powtórzyć
Od 7 do 20 małych lub dużych liter oraz cyfr
Nick
Podpis używany przy zamieszczaniu opinii w rubryce "..., a moim zdaniem".
NIP
NIP proszę wpisać bez kreseczek!
Nazwa firmy
Ulica, nr domu
Kod
Miasto
Telefon kontaktowy
* zgoda wymagana
Proszę czekaćCzekaj