UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cóż powiedzieć. Co powiedzą teraz : kibic OE, bolo, krup i kilku innych ……. Będziecie jutro protestować ? Powodzenia. Jakie macie postulaty ? Gdy napisałem, że w klubie panuje bardzo zła atmosfera - 7 łapek w górę, 8 w dół. Próbowaliście zaklinać rzeczywistość jeszcze kilka dni temu. Dziś zimny prysznic. Pierwszy. Kolejne niebawem bo to dopiero początek niespodzianek. W dalszym ciągu uważacie, że Rada Kibiców jest niepotrzebnym Klubowi bytem ? Ogromna szkoda bo I liga była tak blisko. .. ….
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    1
    dyzio(2020-06-16)
  • @dyzio - Broniłeś prezesa. Poczytaj swoje wypociny. Plułeś jadem na piłkarzy. Masz abicję? Wątpię.
  • @dyzio - Niektórzy chodzą na spotkania z zarządem i piłkarzami. .. i wiedzą trochę więcej niż Ty, chyba że jesteś piłkarzem lub siedzisz w klubie lub masz podsłuch założony. .. Kto był to wie, że ta wersja słysząc od prezesa info, że nic nie można zrobić, chyba że helikopter przyleci i sypnie pół bani z nieba. Jako że cud się nie stał, to jest realizowany plan nr 1 - skok n kasę z PJS, i wpier. .. do l do końca rundy. Przy bardzo silnej postawie piłkarzy anty-zarząd to nie zdziwię się, że jutro będzie bojkot, bo faktycznie mają prawo czuć się oszukani, walcząc sportowo o najwyższe cele, a tą możliwość im odebrano. I rozumiem też prezia, że kasy nie potrafi inaczej załatwić, to cóż mu pozostało, jak rozmontować świetnie działającą ekipę z Panem Trenerem na czele.
  • A co ten człowiek wogóle zrobił przez ostatnie lata? Żył na krzywy ryj z tego co dało miasto. Nic więcej. Sorki, podnosił ceny biletów to fakt. To się napocił nie?
  • nie broniłem Prezesa. Zawsze podkreślałem, że to minimalista i pierwszy hamulcowy Klubu. Raz tylko napisałem tekst o tym, że bardzo mi się nie podoba jak się sr… we własne gniazdo gdy, któryś z zawodników anonimowo atakował Prezesa. Mówiłem, że tu na forum go opluwa a w klubie piosenki do szafy śpiewa "łubububu …. .niech żyje nam prezes naszego klubu"Nie była to w żadnym przypadku obrona Prezesa bo on się nie da obronić. Próbowałem pokazać atmosferę w Klubie.
Reklama