UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ktoś wie jaki jest status klubu sportowego Olimpia Elbląg? Jesli jest stowarzyszeniem to nadzór sprawuje urząd miasta. Mam pytanie do zainteresowanych, kiedy ktos slyszal o zebraniu sprawozdawczym, sprawizdawczo-wyborczym w kkubie Okimpia od kiedy ksiądz Guminiak jest prezesem zarządu. Jsk wyglada nadzór urzędu miasta nas stowarzyszeniem Olimpia Elbląg? Wedlug mojej wiedzy i znajomosci prawa ksiądz łamie prawo, za wiedzą miasta albo falszuje sprawoadania do miasta. Chcecie się go pozbyć to macie trop!
  • Tak, jest stowarzyszeniem. podlega miastu a MOSIR sprawuje opiekę nad stadionem. Zebrania robią i papiery podejrzewam mają ok, bo papier wszystko przyjmie. W którym miejscu miałby łamać prawo? Pełni rzekomo funkcję wolontariacko.
  • pelni sluzbe wolantriacko - no to jakis wolny wariat, I to bardzo wolny, bo do tej pory nie pozyskal zadnego sponsora, podobnie jak jego cien - Rumcajs powiedz tak naprawde / wiem ze kochasz swa Olimpie / wybor trudny ksiedza tez/ mam to wszystko jednak w du. .ie/ badz jej ojcem tak jak chcesz / milosc ojca jest dla corki/ byc przykladem, dobrym byc/ lata tobie leca z gorki/ nie ma czego tuta j kryc/ powiedz teraz tak naprawde / kogo kochasz tak na dzis/ dla Olimpi masz pogarde/ a co na to ten twoj Zdzis.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    inspiracja(2020-06-17)
  • @inspiracja - Jak ci tak lekko rymy przychodzą, to weź postaraj się o jakiś hymn dla Olimpii. A co do Mazaka to też chłopina pieniędzy wpakował w OE, ale już nie ma koncepcji na rozwój Klubu i tak jak tu ktoś napisał - schował się za gumisiem i bawi się w prowadzenie klubu. Ale już nie ta młodość, wigor i charyzma do walki o wyższe cele.
Reklama