UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I dalej chorzy umysłowo obrażają swoich zawodników. Grać dla was? Gdybym był piłkarzem Elbląg omijałbym szerokim łukiem. Patafiany niczego nie uszanują.
  • Piłkarzu jeden z drugim - komentowanie zostawcie nam, kibicom, wy skupcie się na treningach, nie mamieniu kibiców swoimi tekstami pod publiczkę. .. akurat wiemy, kto już był u prezesa, kto już powiedział, że odchodzi. .. także Szupryt - spakowany? Całkiem ładnie w tej Stężycy, tylko tak jakoś mało ambitnie do 3 ligi zlecieć. ..
  • Komentator Borek się znalazł. Pal gumy cienki gosciu.
  • My wiemy. Tekst jak rodem wyjęty z UB. Tatuś były milicjant? My wiemy. Co za my? Piszesz w dwóch osobach czy wpisem reprezentujesz jakiś klub gotowania na wolnym ogniu? My wiemy. Czyli wynosisz sprawy klubowe z szatni do mediów? Wiesz jak na takich mówią?
  • Kibice powinni wiedzieć takie rzeczy. Dlaczego? Bo nie lubię zakłamywania. A jaki to donos? Info, jakich wiele w różnych klubach. U nas chcesz to nazwać donosicielstwem, ubecką (z którą akurat moja rodzina walczyła), a w innych klubach to nazywa się przejrzystość, jasne stawianie sprawy. Czy wszyscy powinni o tym wiedzieć? ja uważam, że tak, bo po to jest kibicowski, miejski klub prowadzony przez stowarzyszenie, które dostaje obecnie 50% budżetu z miasta - czyli z naszych mieszkańców podatków - a nie żadne prywatne przedsiębiorstwo pana x, y, z.
  • Kur $a kombatant się znalazł. Wiesz kogo obchodzi twoja rodzina? Moźe walczyła a może wywalili ją z Wermahtu? Gila mnie to. Jesteś klubowy szpicel. Tak są nazywani. Rodzina będzie dumna. I jeszcze koledzy z klubu powinni się o tobie dowiedzieć. A piłkarze mają prawo szukać lepszych zarobków i normalnych sportowo klubów. Zdziwiony? Tak jest na całym świecie.
  • Ale boli cię, że prawda wyszła na jaw. .. jedyne na co cie stać to wyzwiska, bo po mnie to spływa, ale myślałem, że chociaż jakiś poziom kultury prezentujesz. ..
  • Boli mnie twoje lekceważenie wysiłku piłkarzy i trenera bo to co piszesz depcze ich pracę. Upubliczniasz głupoty. Ale to norma wśród kibiców Olimpii. Dlatego ten klub i kibice są jacy są.
  • Spływa bo nie masz ambicji. Napluć tobie w twarz to powiesz że deszcz pada.
Reklama