UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A czemu xarząd niepostawi gomułce ultimataum co to ma znaczyć jestem kibicem 30 lat i jakiś gówniarzy co już przez konflikt stracił puchar Polski i traci punkty i będzie tracił nie dostał ultimatum zwąchał się z grubym od 3 tygodni i to są wyniki nieprzestane być olimpijczykiem nigdy ale jak ten gówniarz będzie trenerem to zacznę chodzić na rezerwy apeluje dla dobra klubu do piłkarzy niech niebedzie podziałów w drużynie mówcie śmiało otwarcie o pseudo trenerze widać że jego rola była przed telewizorem bo z ludźmi nie umie rozmawiać i pracować Gomułka podejście do pracy mam focha jestem piłkarzem nieinteresujevmnie dobro klubu najwyżej spadnę gruby mi nic niezrobi bo gram z nim o pro junior następny będzie witam bo jest za stary od Kalisza niech powoli się kibice przyzwyczają facet spadaj z tąd puki masz czas bo myślę że na motorze będziesz 2 który karetką ucieknie do Kamila to do pięt niedoruwnujesz Kamil trzymaj się mam nadzieję że kibice ruszą z tym gówniarzem
  • W całej swojej mądrej wypowiedzi pominąłeś coś bardzo istotnego. Pominąłeś kropki i przecinki w zdaniach oraz kilka innych znaków.
  • Bardzo dobra decyzja zarządu, ! Wenger out brawo ! Nie potrzeba w klubie podjudzaczy i katabasa ludzi co psują drogę do awansu.
Reklama