UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zakładamy, że się utrzymają. .. i co dalej??!!! Będziecie fetować, wychwalać władze miasta i całować prezesa w pierścień??? Tu trzeba nowego rozdania, wizji, strategii, myśli menedżerskiej. Myślę, że lepiej byłoby dla klubu, żeby spadł i powstał jak feniks z popiołów. Tej beznadziejnej flauty mam już dość. Ale, myślę, że jestem w zdecydowanej mniejszości.
  • Zgadza się. Ale jak spadną to myślisz że ci panowie odpowiedzialni za to odejdą? Oni się dobrze i syto bawią. Gdzie znajdą drugie takie miejsce gdzie zero roboty, odpowiedzialnosci i kasa się zgadza? Bo tylko przegonienie tych jegomościów gwarantuje normalność i zdrowe funkcjonowanie klubu. Przecież chciałem odejść ale nikogo chętnego nie było więc dla dobra klubu zostałem- znasz ten tekst, co? I za jakiś czas znowu ho usłyszysz. Nie chcę ale muszę.
  • Dziękuję za odpowiedź. Nie podpisałem się celowo, ponieważ nie jestem osobą anonimową, zarówno w mieście, jak i na łamach Portelu. Wiem, jakie układy panują w Elblągu. Ja i moja rodzina boleśnie to odczuliśmy, ale dopóki będzie w Was bierność i nie uwierzycie, że kropla może wydrążyć kamień, będzie tak jak jest. Wspaniale i najlepiej dla jednych i tych samych. Pozdrawiam serdecznie.
  • dobrze piszesz, ale to już rybka. przeczytaj statut OE.
Reklama