UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zakmnicie te jadaczki, Trener zły, prezes zły, piłkarze źli, sami wyjdźccie i zagrajcie. .. Ale, ale nieee. .Przecież Wy tylko potraficie pisać pierdoły brzuchacze z browarem, bez ambicji. Pseudo kibice, ble! Hashtagi: #wspolczujepseudokibice
  • Jak mi kurqwa zapłacą to wrócę ze szparagów i zagram ! Lepiej, bo w niemieckiej okręgówce dawałem sobie radę choć mam 31 lat. A ty ku fujaro idź i ich głaszcz jeszcze wszystkich !! Widziałem transmisje, to jakaś kpina.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    SV SZPARAGUS(2020-10-03)
  • No no no tylko nie jadaczkę i nie brzuchacze, wlasnie zaczynam trenowac i biegac, bo jak patrze jak oni sie ruszaja, to szlag mie trafia teraz bede pił o dwa piwa mniej i co drugi dzien, niedlugo tam u was sie zamelduje zanim przyjde i uratuje ten klub, grajcie na remis, zrobcie przed bramka "autobus", - wiecie o co chodzi?, cala druzyna przed bramka, szczelnie jeden obok drugiego, tak zeby palca nie mozna bylo wsadzic, w ten sposob kilka remisow bedzie mozna wylapac. Czekajcie na mnie, ja zaraz bede , zobaczycie damy rade.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Dyzma(2020-10-03)
Reklama