UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam Was raz jeszcze Drodzy Przyjaciele. Do mojej ulubionej audycji na antenie Radio Maryja jeszcze trochę czasu, więc przeglądam jeden z moich ulubionych portali, a na pewno najbardziej poinformowany portal w tematyce piłkarskiej Olimpii. Z tego miejsca chylę bardzo nisko czoła redaktorom! Wielkie brawa dla Was! Co do samych informacji dotyczących przygotowań do startu sezonu. Z niebywałą radością przyglądam się działalności klubu i samego Prezesa. Cieszy, że Olimpia stawia na młodych zdolnych Polaków i co najważniejsze Elblążan, penetruje rynki niższych lig w poszukiwaniu brylancików, jeszcze nie oszlifowanych po prawdzie, ale mający spory potencjał. Cieszy to bardzo, mam nadzieję, że Ci młodzi zawodnicy w podzięce za danie im szansy oddawać serce na boisku za klub. Wszystko to musi być podparte oczywiście codzienną, ciężką i wytężoną pracą. Sztab trenerski zapewne zrobi wszystko by swoimi zdobytymi kwalifikacjami, umożliwiać rozwój młodych piłkarzy. Drugą ważną kwestią, która jest dla mnie niezwykle ważna, że Olimpia jest klubem o stabilnych finansach, nie tworzy kominów płacowych, oferuje stawki na jakie je stać a co najważniejsze rozlicza się na czas z swoimi piłkarzami, sztabem trenerskim oraz pozostałymi pracownikami i sponsorami. Całemu zarządowi z tego miejsca życzę samych piłkarskich sukcesów a piłkarzom powodzenia na trzecim szczeblu rozgrywkowym! Kochani, wspaniałego weekendu Wam życzę!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    23
    Tony-S(2021-07-02)
  • @Tony-S - A co jest zawsze na końcu? Orgazm!
  • @Tony-S - dobry trolling. brawo.
Reklama