UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Portel, co to za spina trenera z kapitanem? Jak profesjonalny trener może ogłaszać na konferencji dożywotni zakaz gry dla zawodnika?
  • Trener zapytany o nieobecnosc zawodnika odpowiedzial, że zostal odsuniety od druzyny. Nie ma w tym nic dziwnego. Czy jest sens publicznie podawac powody, prac brudy i pewnie zrobic chlopakowi tym pod gorke w dalszej karierze? myslcie czasem logicznie internetowi napinacze i znawcy futbolu.
  • nie ma czym mu zrobic pod górke! Bo nic nie zrobil co mogłoby zawazyc na jego karierze w przyszlości, A, ze trener obrazil sie jak dziecko za slowa prawdy to jest skandal! Mam nadzieje, ze Kamil w koncu sie wypowie zeby kazdy zobaczyl za jaki powod zostal odsuniety. Trener go nie powiedzial, bo chyba zdaje sobie sprawe, ze by sie osmieszyl !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    14
    tylkoZKS(2022-10-17)
  • @tylkoZKS - I oczywiście byłeś tam i stojąc obok bacznie obserwowałes cała sytuacje :D
  • nie musialem, znam fakty a nie bajki to mi wystarczy i czekam az te fakty wyjda w koncu na swiatlo dzienne wtedy wszystko bedzie jasne tak jak powinno a nie jednostronne niewyjasnione
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    tylkoZKS(2022-10-17)
  • @tylkoZKS - Fakty ? Relację kogoś co z ucha strzela. Jakiegoś pracownika klubu typu "gumowe ucho" i plotki podaje dalej. W profesjonalnej piłce takie zagrywki pod tytułem ten nie gra i tylko ja trener wiem i Wam nie powiem są delikatnie mówiąc śmieszne. Nawet zesłać do do rezerw nie może bo przepisy. Czyli Wenger teraz musi się pokajać na treningach, najlepiej nie mieć własnego zdania, opaskę Kapitana oddać, aż łaskawy Pan trener zdanie zmieni. Wtedy reprezentantem drużyny będzie ktoś przezroczysty bez własnej opinii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    Kibiczobowiązkowymloginem(2022-10-17)
  • @Kibiczobowiązkowymloginem - Ale ja wlasnie jestem za Wengerem chodzi mi wlasnie o to ze smieszne jest zachowanie trenera, ktory nie mowi konkretnego powodu bo go nie ma, ze fakty sa takie ze sie poprstu wielki pan trener obrazil
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    tylkoZKS(2022-10-17)
Reklama