UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • .. .. .
  • @dyzio - Widzisz, tak twoje wypociny są lubiane że kilka kropek postawisz i negatywy lecą. Robisz karierę.
  • @?? - Ja tu nie udzielam się po to żeby być lubianym. Nie walczę o popularność. Chciałbym zawalczyć o dużą piłkę w Elblągu. Bo to miasto zasługuje na to. Ale widzę od dawna, że elbląskich "nibykibiców"zadawalają wyniki "nibypilkarze". Brak ambicji i zero aspiracji. aspiracji Jeśli kręci ciebie dziadostwo. OK. Masz do tego prawo. Wolisz mieć brzydką dziewczynę niż piękność. Masz do tego prawo. Ja wolę piękne. .W przeciwieństwie do ciebie mnie nie kręci bylejakość. Będą dobrze grali. Będę ich na własnym grzbiecie nosił. Będzie tak jak jest teraz - będę bezwzględnie. Mam do tego prawo. .. ..
  • @dyzio - Dlaczego nie zgłoscisz sie na stanowisko prezesa Olimpii??? Masz dobre pomysły. Będziesz mógł się wykazać. Z boku stać i krytykować każdy potrafi. Dyzio na Prezesa. Do zdobycia jest pierwsza liga potem ekstraklasa, jest duzo do zrobienia dla ciebie. I kibice będą szczęsliwi bo chyba o to chodzi co? Działaj Dyzio.
  • @TT - Dyzio, Dyzio, Dyzio. .. .. Dyzio dawaj na prezesa
  • @TT - Człowiek całe życie je pieczywo: chleb, bulki, różne ciasta. Więc logicznym byłoby aby każdy miał własna piekarnię. Jednak mało kto się na to decyduje. Wolimy kupować. Więc ja żeby oglądać dobrą piłkę w Elblągu nie muszę kupować klubu. Nie muszę być jego prezesem. Z pewnością są tacy, którzy się do tego nadają. Pamiętam jak grupy zapaleńców w Wiśle i Widzewie wieki temu stworzyły kluby niemal od zera bazując na własnych wychowankach lub jak w przypadku Widzewa na młodziutkich piłkarzach z małych klubów. Powstały europejskie drużyny z "niczego". Mielec. Miasto 60 000 Dwa razy Mistrz Polski, PP, ćwierćfinał europejskich pucharów. Lato, Szarmach, Domarski, Szymanowski. .Wcześniej Zabrze - ogromne sukcesy. później Poznań. .. .. Dlaczego nie Elbląg ? Aktualny Mistrz Polski - Gliwice. Miasto 180 000 mieszkańców. Wiem jedno. W tych wszystkich miastach kibiców nie zadowalała przeciętność, miernonta i brak ambicji.
  • @dyzio - Dyzio kto Ci to pisze- jestem pod wrazeniem - to nie ten sam Dyzio -komentarze super. - teraz zrozumialem - jechales na Olimpie, zeby ich zmotywowac- efekt slaby, za to teraz wiemy juz o co chodzi.
Reklama