UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tacy ludzie na forach jak Bololo, KibicOE, ,Pijak z prostej, KibolOE i ty TT szkodzą elbląskiej piłce broniąc te piłkarskie miernoty bez ambicji. Dzięki wam oni czują się pewni i bezkarni. W końcówkach meczów +86 min. lecą w kulki aż oczy szczypią. .Wiesz dlaczego ? Bo wiedzą, że tacy jak wy staną za nimi murem. Gdybyś kochał OLIMPIĘ nigdy byś im na to nie pozwolił. a gdyby oni wiedzieli, że z nimi kibice pojadą na ostro - - nigdy by nie pozwolili sobie na takie numery. .I może mielibyśmy I ligę. A jak w I lidze pokazaliby charakter i gryźli trawę. Sponsorzy przyszliby sami. Zastanów się. .. ..
  • @dyzio - Dyzio zmieniam zdanie o Tobie, jeszcze niedawno pisalem I myslalem, ze to jakis kibol z Olsztyna I ze niedlugo trafisz na swojego. Ostatnie komentarze sa bardzo ambitne na miare prawdziwego kibica, sa jednoczesnie motywujace Mnie tez to bardzo irytuje I denerwuje jak caly zarzad lacznie z prezesem zamiast motywowac I zachecac zespol do zwyciestwa to go hamuja, mowiac, ze sa jeszcze nie gotowi moze za 2-3 lata I tak trwa to juz 30 lat. Postawa jest dokladnie taka sama jak tych z ratusza I stekaja ze nie ma pieniedzy. Idea sportu jest osiaganie coraz lepszych wynikow, ustawianie meczy nie ma nic wspolnego ze sportem I ja na taki sport nie chce patrzec. Klanianie I czapkowanie przed ratuszem pogarsza tylko sytuacje, nie tylko w sporcie ale I w innych dziedzinach zycia- kulturze, szkolnictwie, sluzbie zdrowia w rozwoju calego miasta. To gdzie Elblag jest dzisiaj jest wlasnie zasluga miedzy innymi takiej postawy. Ratusz laski nie robi ze daje na sport, sluzbe zdrowia, czy szkolnictwo, bo sa to pieniadze podatnikow I nikt nie musi czapkowac, jesli ratusz nie ma na to pieniedzy, to znaczy, ze pracuja tam ludzie nieudolni o czym od dawna pisze p. M. Kasprzycka I dla dobra miasta nalezaloby jak najszybciej ta ekipe zmienic. Dyzio pozdrawiam - Twoj kurs mi sie podoba
  • @dyzio - może komus sie nie podobac zarzadzanie druzyna, może sie nie podobac prezes czy zawodnicy, ale ten gosciu na kazdym kroku obraza Olimpie i kibiców, nigdy kibicem nie byl i nie bedzie Hashtagi: #KibicOE
  • @dyzio - Ja bym na twoim miejscu wszystkich w Olimpii zwolnił. Do roboty dyzioooo. Pisać to ja też potrafię.
  • @Kpw - Co ty piszesz, gosciu obraza Olimpie i kibiców, w tym ciebie, a ty piszesz ze ma racje, moze komus sie nie podobac zarzadzanie, prezes czy zawodnicy, on nigdy nie napisal nic pozytywnego tyko go trafie to go rozp. .. .. w drobny mak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Kibic OE(2020-06-06)
  • @dyzio - No dyzio, jedyny sprawiedliwy szeryf z Elbląga i do tego altruista, taki zatroskany o resztę kibiców. Jesteś za daleko o szatni i realiów panujących w klubie więc piękne słowa i szczytne plany trafiają na podatny grunt. Kibicowski. Jednak życie inaczej pisze scenariusz. Za dużo gnoju w klubie i ratuszu aby bić pianę a ty to robisz.
  • @TT - a dlaczego nie chcecie spróbować. ? Od czegoś trzeba zacząć. Jeśli chcecie być prawdziwymi kibicami. No właśnie. .. .A czy rozliczyliście tych wybrylantowanych lanserów za ostatni "sukces"w Stalowej ? Na pewno nie. .. .Zbierzcie grupę kilku myślących ambitnych kiboli (KibicOE się nie łapie - ani ambitny, ani myślący )i postawcie graczom (celowo nie używam określenia "piłkarzom")ultimatum. Twarde warunki. Odwalą jeszcze jeden taki numer jak w Stalowej i bawią się tylko na domówkach. Do miasta nie wyjdą bo kibice od razu na kopach wyślą ich do domów. Tak było w angielskich klubach. Mówiłem już kiedyś o tym. I Angole mają ligi na poziomie, ,, ,Teraz, póki co gracze wiedzą, że mogą sobie pozwolić na każdy numer bo ich kibice to za przeproszeniem miękkie faje. Niestety taki jest stan rzeczy.
  • @dyzio - ty palancie z malym fiutkiem zainwestuj w stomatologa, bo teraz przegioles
  • @dyzio - No proszę inteligent ładnie piszący dyzio namawia do bandyckich zachowań kibiców. Troglodyci się znajdą ale uważaj bo karma wraca.
  • @TT - Nie przypierniczaj się. Dobrze wiesz co mam na myśli. "Łagodna"perswazja wystarczy, żeby "gracze"zrozumieli, że nie mogą sobie lecieć w kulki z kibicami i nie mieć dla nich szacunu. No chyba, że jest się melepetą stadionową jak kilku z udzielających się na tym forum. .. Prawda krup ? Prawda Kibic OE ?
Reklama