UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Różne podszywy piszące wszędzie i tylko o tym samym teraz tutaj będą jątrzyć. Normalny kibic wie, że cały sport sponsoringiem stoi, a a taki sponsor to jak cud na ugorze się trafił, teraz stadion i wreszcie bez wstydu można będzie mówić o mieście i klubie. Oby jak najprędzej. Jeden duży krok zrobiony, aż nie mogę w to uwierzyć. Jest super.
  • sponsoring tak tylko nie za pieniądze Polaków /właścicieli spółek skarbu Państwa/, niech dają z prywatnych jak to jest w ligach europejskich drużyn...
  • @kij - A ja mam swój samochód i nie chce żeby miasto utrzymywało komunikację miejska z naszych podatków, oczyszczalni ścieków też nie potrzebuje bo pójdę za blok w krzaki, do swiatowida też nie chodzę bo mam telewizor w domu...
  • Jak idziesz za blok, to szczaj po tej stronie gdzie masz okno, wieczorem te piękne aromaty będziesz miał za free w swojej sypialce, a przy okazji może sąsiedzi nakopią ci do d.. y, dziewczyny też nie potrzebujesz bo laskę se Sam zrobisz, a szamba nie potrzebujesz, bo masz pod swoim oknem w krzakach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Rysio..(2023-02-23)
  • @Rysio.. - Co za wspaniałe teksty Emblongi w akcji
Reklama