UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dramat. Jestem wsciekły na full. Ale do kogo mam mieć brąchy? Do chłopaczków którzy zostali wyrwani od mamy i mają utrzymać Olimpię? Myślałem że jakoś pograją. Okazuje się że nic z tego. Oni są teraz przestraszeni tą sytuacją. Prezes śpi spokojnie bo jemu to lata czy druga czy trzecia liga. Różnicy nie widzi. Jeśli w Elblągu są kibice którym zależy na utrzymaniu to przyjdzmy na mecz z Legionovią, dajmy czadu, pomóżmy tym dzieciakom solidnym dopingiem bo tego teraz najbardziej potrzebują. To im tylko pomoże. Zapewne czekają na taką akcję. Pomyje już na nich dość wylano. To my kibice chcemy drugiej ligi w Elblągu i zróbmy to. Na złość prezesowi i dla naszej satysfakcji że możemy pomóc. Szydera już nic nie zdziała, skutek będzie odwrotny- spadek. Przemyślcie to kibice.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    4
    Starykibic(2020-07-15)
  • @Starykibic - Wreszcie coś mądrego a nie cały czas szczeniackie teksty, wyzwiska i epitety. Brawo. Ale do tego potrzeba kibiców z prawdziwego zdarzenia a ja wątpię w to elbląski środowisko. Łatwiej pluć jadem. Tutaj to widać.
  • @Starykibic - Nikt mlodych nie wyzywa i nie ma do nich pretensjii, bo kazdy wiedzial jak to sie skonczy. Oni rowniez wiedza, ze graja tylko dlatego, bo Ksiadz nie ma pomyslu od lat na ten klub i chce tylko kase za PJS. Zaden klub w II lidze nie zrobil takiego cyrku. Wielebny osiagnal po raz kolejny szczyt glupoty i zrobil z normalnych kibicow kretynow. Ktory Prezes w Polce sprzedaje bilety na mecze juniorow? Pokaz mi, prosze bardzo. Jak nie ma pieniedzy i ambicjii to niech spusci klub do okregowki i mlodzi beda sobie grali po pracy/szkole. Zadnych kosztow nie bedzie i problemow. Chcesz napychac mu kase z biletow, a on dalej bedzie sie smial z takich jak Ty to prosze bardzo. Tylko nie zal sie potem, ze ktos Cie oszukal kolejny rok. Tylko protest i brak kibicow spowoduje odejscie tego czlowieka i moze wtedy ktos zainwestuje w Olimpie, bo kazdy widzi kto rzadzi tym klubem.
  • @Starykibic - Zabierzcie ze sobą modlitewniki oraz różańce może ksiądz wam drogę krzyżowa zrobi. Dziwie się wam tacy zapaleni kibice a nie potraficie się pozbyć prezesa to co robi z klubem oraz jak zarządza to pomstwa do nieba wcześniej czy później spuści ten klub głęboko do tylu ale już wtedy będzie za późno potrzebna murawa podgrzewana nie zrobią z zewnątrz coś z tym stadionem bo komuną swieci ze szok
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Hgtrf(2020-07-15)
Reklama