UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • i słusznie ze prokuratura działa, dlaczego ludziom odbiera się prawo do posiadania własnego zdania, które moe być inne niż pełowcy i lewaki mają. dla jednych neo-rada, nielegalna, a dla innych legalna i wybrana zgodnie z prawem... dlaczego chyży rój ma mi mówić, że on to uznae za nielegalne, zdradek obszczypory mu wtóruje, a ja mam łykać...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    74
    107
    kreciol(2023-02-21)
  • @kreciol - Czytaj że zrozumieniem, tego uczą w klasach młodszych własne zdanie mieliśmy, teraz pisiory narzucają swoje zdanie, nie widzisz tego?, pis wygra wybory jak uda im się je sfałszować.
  • jak widze nawet do klas młodszych nie dotarłeś, jakie ty mas własne zdanie, to które ci tvn wciska? żaden idiota nie zdaje sobie sprawy ze jest idiotą, z tobą jest tak samo. dlaczego zatem, w imie wolności, zabraniasz pisiorom mieć swoje zdanie i wizję świata? wygrali wybory??? wygrali, to ją realizuję, to jest właśnie to co nazywają demokrację, w wydaniu chyżego rója to jak jest tak jak my chcemy to ok, a reszta ma słuchać i podziwiać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    kreciol(2023-02-22)
  • @kreciol - No właśnie. Poziom twojej umysłowości zdecydowanie "moe" ci pozwolić na łykanie defekacji pana Jarosława i pana Zbigniewa, bo one są, dla twego kreatywnego umysłu, pożywne i lekkostrawne. Łykaj na zdrowie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    GłębokaMyśl(2023-02-22)
  • @kreciol - Czy ten odkrywczy fragment o idiotach dotyczy również ciebie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    GłębokaMyśl(2023-02-22)
  • @kreciol - chodzi o to matole że prokuratura ma wazniejsze zadania jak zajmowanie sie papierem w kiblu
  • @kreciol - Nie łykaj. I tak olej do mózgu nie dotrze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    paterek(2023-02-23)
Reklama