UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niestety te sankcje odczuwają nie tylko Rosjanie, ale głównie państwa je wprowadzające. Braki cukru, węgla czy innych produktów, a zapewne dojdzie do tego gaz, to właśnie najbardziej widoczne przejawy tych sankcji. Osobiście przypomina mi się czas stanu wojennego w Polsce, kiedy reakcją ówczesnego zachodniego świata było nałożenie różnych sankcji na nasze władze. Sankcje te głównie odczuliśmy my, zwykli Polacy, bo po prostu problemy zaopatrzeniowe ludności były ich konsekwencją. Wtedy były rzecznik prasowy Rządu Jerzy Urban na jednej z konferencji prasowych ujął to właściwie z charakterystyczną dla niego ironią, że Rząd się wyżywi, bo taka to prawda, że cierpią ludzie, a nie władza. Teraz to samo mogą na sankcje powiedzieć przywódcy Rosji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    28
    Jemdżem.(2022-08-16)
  • @Jemdżem. - Widzę że podobnie myślisz jak ja. @Historian Man
  • @Jemdżem. - Tylko powiedz mi co mają braki cukru do sankcji?? Brak cukru oraz jego cena spowodowane są głupotą społeczeństwa i pazernością producentów i handlarzy. Zaufaj cukru nie brakuje - on jest wstrzymany w magazynach i dawkowany potroszq by ludzie myśleli, że go właśnie brakuje i musi być drogi.
  • @Jemdżem. - jeszcze dodam, że ropa wcale nie musiała zdrożeć do takiej ceny jaką płacimy. Tylko panika ludzi i ustawianie się w kolejce w pierwszych dniach agresji na Ukrainę, pokazało stacją benzynowym i rafinerią, że naród jest głupi i uwierzy, że to wina wojny. Wystarczy spojrzeć na dochody rafinerii z kilku ostatnich lat.
  • stacjOM, rafineriOM. Nauczcie się pisać gamonie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Ploterek(2022-08-18)
Reklama