UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Aniby czemu tow. Koliński miałby się przejmować jakimiś złom-zbiórkami jankeskiego jurgieltnika i POdżegacza Wojennego za granty z Krypola? Niech sobie zbierają, sprzedawczyki, będą mieli jakieś pożyteczne zajęcie w końcu, waszyngtońskie POdnóżki - zaś Ruskie co strącać w ramach testowania nowych technologii:) PS. Ta zbiórka ma już chyba ze 2-3 miesiące - i to nie jest przypadek, że nikt normalny tego jurgieltnika Sierakowskiego i jego dętych, jurgieltniczych akcji w cywilizowanych mediach nie reklamuje, hłe hłe:) Bardzo odbrze, tak trzymać!:) #warmongers, #yanksGoHome! Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    Marszałek Mróz(2022-07-03)
  • @Marszałek Mróz - Towarzysz Koliński woli wybielać gwałty i mordy swoich " braci ze wschodu"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Niszczlewactwo(2022-07-03)
  • @Marszałek Mróz - Zauważyłem, że na portalu jest przez pewien czas cisza i spokój od twoich komentarzy po czy zaczyna się "wysyp' wywodów. Czy to nie jest wynik zapomnienia wzięcia leków?
  • @Marszałek Mróz - A ja się dziś dorzuciłem. Stać mnie goło... pcu.
  • Na takich naiwnych głupkach robi się wszak najlepsze interesa:) #ByłoSobieŻycie #januszerka; Hashtagi: #SlynneCytaty, #WielkichLewakow;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    lubie.kefir(2022-07-03)
Reklama