UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • skoro idziecie POrtelu po ogolnoposkim temacie i amczacie w sejmie to dlaczego nie napsizecie o tym jak prostaki, chamy i złodzieje z PO kradli i grzebali w rzeczach i dokumentach poslow PIS podczas ich nieobecnosci w sejmie? wstyd POwcy okradaja nawet sejmowych kolegow. pewnie grzebia im takze po kieszeniach w szatni, obłudni złodzieje z PO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    41
    turban(2017-01-03)
  • @turban - Na ile się orientuję, to pan Lonek jest posłem elbląskim, więc sprawa jak najbardziej dla portElu.
  • @turban - Turban, wiemy, jak ciężko przełknąć tobie tą gorzką pigułkę prawdy. Przykro mi, że twój dotychczasowy bohater zawiódł ciebie i twoich najbliższych. Ale jeśli plucie i wyzywanie innych od chamów i złodziei ma przynieść ci ulgę i poprawi twój humor, to jestem z tobą (zdrowie jest najważniejsze). Nie chcę cię pogrążać w większym bólu ale muszę być sprawiedliwy wobec ciebie i innych twoich guru. W przeciwieństwie do ciebie (próbujesz zniesławić bliźnich swoich nie mając żadnego dowodu) ja wiem o okradających innych przez twoich wielkich z PiS. A mam tu na myśli posłów brudzińskiego i piętę. Odnośnie pana pięty przesyłam kopię oryginalnego dokumentu potwierdzającego moją rację (żebyś nie mówił, że kłamię tak jak ty). Ale Turban nie martw się. Muszę cię pocieszyć, jak byłem mały to ukradłem mamie z portmonetki 2 zł. Do dzisiaj mi głupio. Za te 2 zł. kupiłem sobie pączka. Pięta ponoć za kradzioną kasę odkupował amunicję od żołnierzy. Łączę się w bólu z tobą i z Twoją rodziną. Turban trzymaj się!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    KsiądzMietek(2017-01-03)
Reklama