UWAGA!

Dziennik Elbląski: Kasa na halę widowiskową

“Do miasta dotarła informacja o dofinansowaniu hali widowiskowo-sportowej przy ul. Grunwaldzkiej kwotą 4 mln 550 tys. zł. Pieniądze pochodzą z krajowego 'Programu rozwoju bazy sportowej” - informuje Dziennik Elbląski.

“Ile było dyskusji, czy ta inwestycja jest miastu potrzebna... - nie kryje satysfakcji Henryk Słonina, prezydent Elbląga. - Ja uważam, że jest bardzo potrzebna. Elbląg jest jedynym ponad 100-tysięcznym miastem, które nie ma hali widowiskowo-sportowej z prawdziwego zdarzenia.
     Inwestycja ma kosztować około 7 mln 660 tys. euro. Z Phare 2003 miasto otrzymało już wcześniej około 2 mln 242 tys. euro”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Mieszkam obok budowy i chciałbym wiedzieć czy można zobaczyć plan inwestycji w internecie. Słyszałem również, że będzie jakaś trasa dojazdowa od strony ul Bema. Może ktoś coś wie na ten temat??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mariusz(2005-04-05)
 • www.umelblag.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Francuz(2005-04-07)
 • Mariusz: Od Bema?? Nie słuchaj plotek. Co najwyżej bezdie zrobiony wspólny wjazd dla PWSZ i dla hali z Grunwaldzkiej (na wysokości hali)
 • Super sprawa, tylko czy nie należałoby zacząć od budowy porządnych sal przy szkołach podstawowych i gimnazjach?! I przeznaczyć je przede wszyskim dla dzieci i młodzieży, a nie zakładów pracy- no ale przecież one zapłacą za wynajem!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwator(2005-04-08)
 • Szkoły mogły się ubiegać o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach poddziałania 3.5.1 Lokalna infrastruktura edukacyjna i sportowa ZPORRu w konkursie 02/05. Co prawda na inwestycje w tej dziedzinie alokacja wynosiła jedynie 1,7 mln zł... Nabór wniosków do tego konkursu zakończył się w czwartek o 15.00 - szczególy na www.zporr.warmia.mazury.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2005-04-08)
Reklama