UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To wyjedż tam, do tej swojej Rosji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    6
    Patriota(2022-12-27)
  • To jedź tam, do twojej umiłowanej kacapii, teraz potrzebują takich, jak Ty.
  • @Patriota - Bardzo chętnie. Niestety, przez Was będę miał u nich problemy, bo będę z góry uważany za amerykańskiego szpiega i terrorystę. Czekam, aż się wszytko uspokoi.
  • Ale powiedz, że to nie piękne. Możemy walić w kacapów a sami mamy czyste rączki...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    18
    TeofilSkorupa(2022-12-27)
  • Szkoda czasu na pisanie z tobą!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    Patriota(2022-12-27)
  • @Patriota - Z Wami również. Od początku wojny ciągle Was okłamują, a Wy dalej rusofobia. Dziennikarze zaczęli pokazywać nagłe kilkukrotne zyski firm energetycznych, a Wy dalej rusofobia. Już nawet Wasi bracia Ukraińcy zaczęli w Was strzelać, a Wy dalej rusofobia. Obawiam się, że nawet najlepsi psychiatrzy nie są w stanie Was wyleczyć. Wasza nienawiść do kraju, który większości z Was nigdy nic złego nie zrobił i nie miał zamiaru zrobić, jest przerażająca. I jeszcze macie czelność nazywać się patriotami. Kpina! Patriotą, to jestem ja, bo dbam o rozwój Polski i dobrą opinię o Polsce na świecie, a Ty co dobrego dla kraju dziś zrobiłeś? Szczekanie na ludzi, którzy nic złego Wam nie zrobił i wprowadzanie kraju w biedę, oraz ryzykowanie jego destrukcji i zacofania na 50 lat, to nie jest patriotyzm!
  • Czuje prowokacje ale " nowego kefira, "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Niszczlewactwo(2022-12-27)
  • @Niszczlewactwo - To nie on. On jak głupiego hashtaga nie wrzuci na koniec to jest chory.
  • Medium Są w naszym kraju potomkowie Anglosasów, którzy zioną genetyczną nienawiścią do Rosji, ale większość w Polsce jest słowiańska. Na litość boską - nie dajmy się krzywdzić jako polscy Słowianie i nie dajmy naszych braci krzywdzić!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    Medium(2022-12-27)
  • @Medium - Przepraszam kogo nazywasz " naszymi braćmi "?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Niszczlewactwo(2022-12-27)
  • @Medium - Wala daj spokój
  • @TeofilSkorupa - Radosny Filciu, po raz kolejny ujawniasz poziom swego intelektu. GM przyznaje Ci w skali dziesięciopunktowej, -8.W kwestii czystych rączek... Czysty to masz, Filciu radosny, umysł. Myślą niezmącony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    GłębokaMyśl(2022-12-28)
  • Spędziłem pare lat w Rosji, nic tylko korupcja, złodziejstwo i brak szacunku dla zwykłego obywatela. Powiem tak, ze to już w Polsce jest lepiej. A ty jak kochasz tak rosyje to tam wy.. już nie wracaj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Alosza(2022-12-28)
  • Medium @Alosza - Każdy patrzy w swoje lustro; -)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2022-12-28)
  • Medium Z kim mam przyjemność? Kontakt: mój tutaj login i za małpą vivaldi. net.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2022-12-28)
  • Medium Bo światowe giganty medialne w jednych są rękach, a mniejsze boją się wyłamać z narzuconej narracji. Sytuacja taka, że nawet żmija Goebbels wymięka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2022-12-28)
Reklama