UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech przyjedzie do Braniewa. Tam go wybiorą, szczególnie bezrobotni zwalniani z ramp po wprowadzeniu embarga na węgiel z Rosji czy przedsiębiorcy z upadających firm po zamknięciu granicy z Rosją.
  • @Roo - Nikt normalny ich nie wybierze. Ludziom coraz gorzej się żyje. Sprowadzili naród którego nikt nie chce. Zejdźcie ze sceny. Już pora odejść.
  • "Nikt normalny ich nie wybierze. " Wiesz ile całkowicie niepracujących rodzin pobiera pincetpusy? Ci ludzie są w sytuacji - głosować za PIS, albo iść do pracy... co wybiorą, jak myślisz. dodam, że takich rodzin jest pełno w Polsce. Ja nie jestem optymistą.
  • @Np. - Ci darmozjady nie chodzą na wybory. Niedługo im się utnie, albo będą zapie.... jak inni albo opuszcza mój kraj. Darmozjadów nikt tu nie będzie utrzymywał.
  • "Ci darmozjady nie chodzą na wybory. " - tu się baaardzo, bardzo mylisz. to obecnie betonowy elektorat PISu. To zwykli ludzie nie chodzą, bo im się akurat nie chce, a wtedy betonowy elektorat wybiera im władzę i ustawia życie.
  • @Roo - ruski kolaborant z Braniewa ma pewne gaci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    janek36(2022-07-29)
Reklama