UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem pod wielkim wrażeniem fikcyjnej propagandy. w rosji znów mają pewnie ubaw.... jeździłem nie raz czołgiem i na śmiech mnie bierze jak widzę takie zapory na drodze a obok pole z drutami " na pewno pchałbym się na zapory " mając obok wolny przejazd na kilkudziesięciu kilometrach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    9
    czołgista(2023-02-23)
  • @czołgista - Chyba w tym czołgu, to Sete do działa pchales jedynie, bo taktyk z ciebie marny. Pomyśl lepiej lakierze z T55
  • @czołgista - Ty w czołgu jeździłeś jako wycior albo pocisk analizując twoją wypowiedź
  • @czołgista - a ty pewnie Rusek, sam widziałeś jak Ruski sie na tych minach rozlatują w szczerym polu na Ukrainie. Jedz poza zapory się wysadzić. Powodzenia.
  • odpowiadając mała wiedzącym - zaminowuje się tereny dopiero w czasie konfliktu to raz, a dla trochę wiedzących czołg potrafi sobie poradzić na polu minowym lepiej niż z dronami (np. trał wykopowy tw92- do wyorywania i sprężyny detonujące nie wspomnę o specjalnych pojazdach saperskich do detonacji wszystkich min- poruszających się przed kompanią czołgów ) trzeba to wiedzieć i potem się wypowiadać a NIE poddawać się pisowskiej propagandzie jacy to oni są dbający o naród i żeby zamydlić afery o rozkradaniu państwa i wyciąganiu pieniędzy na stacjach bęnzynowych od narodu itp. Więcej na głupie zaczepi nie odpowiadam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    czołgista(2023-02-25)
  • @czołgista - w Iraku Afganie zawsze miny były zawsze przy głównej drodze, na drodze, przy mostach, przy przejazdach
Reklama