UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • bandyci sowieccy niech siedzą u siebie nie chce ich widziec w naszym kraju polak patriota.
  • Dzięki pisowi możliwe że przyjdą nawet nieproszeni
  • Do polak patriota: Co z Ciebie za patriota, skoro o swej nacji piszesz poczynając z małej litery? Może zabierz się pierwej za naukę języka polskiego, nim chwycisz za klawiaturę? Hashtagi: #Roman
  • Tydzien poźniej NATO równa Moskwę
  • Wspominasz o bandytach, a tu jest napisane o normalnych ludziach którzy chcieliby przyjechać do nas na zakupy, zostawić trochę pieniędzy, wrócić do domu i żyć w spokoju. Wrzucasz wszystkich do jednego gara, o Polaczkach też mówią że pijak i złodziej, rozumiem że chlejesz i kradniesz żeby mieć na chlanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    Gnoom(2022-05-08)
  • @Gnoom - Ukraińcy też chcą żyć w pokoju. I co mądrego na ten temat napiszesz? Że nie powinni byli prowokować Rosjan? Że powinni oddać Donbas Ługańsk i całą resztę putinowi? Sankcje przygniotły ruskich w ich obwodzie bo po to są sankcje żeby ich dojechać żeby odczuli cześć tego co ich wojsko zrobiło na Ukrainie? Bo chcą trochę pieniędzy wydać? Czyli co kasa się liczy nie życie ludzkie? Myślisz że jak teraz będziesz dla nich ludzki to ci się odwdzięczą jak tu wjadą? Taki z ciebie altruista innych wyzywać od Polaczków potrafisz a sam kim jesteś? Poczytaj sobie co pisał Sołżenicyn na temat kacapów a później głęboko sobie przemyśl kogo bronisz. Od 20 lat Putin rządzi w Rosji nie bez powodu skoro im tyle lat pasował i nic z tym nie zrobili to teraz mamy się litować nad nimi bo im głód do d... y zajrzał? Jedz na Ukrainie jedz do Syrii jedź do Sudanu zobacz co tam ruscy robili a później z czystym sumieniem ich broń jak taki z ciebie obrońca biednych mieszkańców Kaliningradu... Bo oni chcą? A proszę przez gardło nie przejdzie. Typowe dla ruskich ja chcę ją żądam nie proszę bo mi się należy bo Rosja to imperium oni nie proszą oni biorą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    kacap twój wróg(2022-05-08)
  • @Gnoom - Poczytaj sobie ich komentarze na portalach jak portel np klops. ru. To zobaczysz, czemu idą do jednego wora, naród kacapski to rak tego świata. Odizolować ich jak koreańczyków z północy!
  • @Gnoom - Po przeczytaniu pierwszej części twojej opinii moja pierwsza myśl była taka żeby wytłumaczyć Tobie że pomimo że masz trochę racji ze "wrzucaniem wszystkich do jednego gara" to jest to jedyny sposób żeby naród rosyjski się obudził - tutaj chciałem się trochę więcej wypowiedzieć na ten temat ale kiedy doczytałem do końca twoje wypociny to stwierdziłem że szkoda mojego czasu bo pewnie jesteś ruską kórvą lub jeszcze gorzej jeżeli jesteś Polakiem który wspiera ruskie kórvy. Przemyśl to bo przy spotkaniu f-t-f ze mną może ci zostać blizna na czole w kształcie litery(Z)
  • @kacap twój wróg - 3 x tak
Reklama