UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Powtórne ułaskawienie to by oznaczało, że prezydent przyznaje się, iż przez 8 lat "dwóch kryminalistów" sprawowało wysokie funkcje państwowe. - To jest skandal. Dzisiaj prezydent miota się, bo wie, że jego ułaskawienie nie dość, że nie było skuteczne, to było szkodliwe dla Polski bo robi "cyrk, w którym jeszcze uczestniczą żony dwóch przestępców". - Naraża na szwank prestiż urzędu prezydenta, a jako prawnik powiem, że współczuję prezydentowi, też jako doktorowi prawa, że podejmuje takie decyzje, chyba pod czyimś wpływem, bo wydaje mi się, że nikt mądry takiej decyzji samodzielnie by nie podjął ?
  • Musiałeś wylać swoje żale pod obojętnie którym artykułem? Długo nad tym myślałeś? Doktorze prawa na samym początku proszę odpowiedzieć kto jest wykładnia prawa w kraju? Sąd najwyższy, trybunał konstytucyjny czy każdy sam sobie? Bo teraz tak to wygląda. To jest tylko Twoja opinia, ja mam swoją teze. To co obecnie się rozgrywa jest bardzo niebezpieczne z punktu widzenia prawa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    7
    Chief(2024-01-23)
  • Z niego doctor prawa jak ze mnie biskup polowy, co prawda na pole mogę wyjść ale w Biskupinie, czy doctor może leczyć prawo, ale bez łaski tylko prawdziwie, bo gdy "Kamień " wyjdzie, to się bardzo zdziwię ,
  • Przestępcy to ci co biorą łapówki a nie ci co ich ścigają wszelkimi możliwymi metodami, czasem nawet nie do końca legalnymi. PO go szambo. Zawsze było i będzie. To partia aferzystów i cwaniaków. Aż chroni ich układ medialny TVN, Wyborcza, Onet itp.
Reklama