UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie znam osoby która źle wypowiadalaby sie o, ,pijarach''. Szkoła pozytywnie wyróżnia się. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    9
    brawoo(2017-01-13)
  • @brawoo - Pijary może i uczą dobrze ale jako absolwent tejże szkoły nie mam zbyt dobrej opinii. Już pomijając fakt, że często się mówi o wyższości Kaczorów i PiSu nad innymi partiami, to opinia ucznia jest za przeproszeniem, ,gówno warta". W pijarach człowiek który przyjmijmy jest za PO lub innymi podobnymi partiami albo siedzi cicho albo mu się siłą wpaja tą, ,lepszą wiedzę i poglądy". Byłem też wielokrotnie świadkiem jak w mojej klasie pewna kobieta uwzięła się na ucznia, i potrafiła rzucać tekstami, ,Wiesz co to dieta MŻG? Mniej żryj grubasie". Rozumiem takie rozmówki pomiędzy uczniami ale wydaje mi się że nauczyciel powinien się powstrzymać od podobnych komentarzy pod adresem swoich podopiecznych. Nie jest tak kolorowo jak się wydaje, poza tym niekiedy dochodzi do wyciszania afer, które mogłyby zaszkodzić nienagannemu wizerunkowi wyżej wspomnianej szkoły. Jeśli ktoś chce dobrze podejść do egzaminu gimnazjalnego/matury to polecam, ale warto mieć na względzie podejście do ucznia.
  • @brawoo - Pijary ? Ależ oczywiście, że znam mnóstwo osób, które źle się o tej szkole wypowiadają.
  • @brawoo - Wg mnie pijarzy to lipa i zbiorowisko głąbów. No ale udowodnić tego nie mogę, to tylko moja opinia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    henioo34(2017-01-13)
Reklama