UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Rocznik83 - Każde LO z założenia powinno być elitarną szkołą, dla kujonów. Dla ludzi, którzy po zdanej maturze chcą kontynuowac naukę. I tyle. Nie dostałaś się ? Trzeba było się uczyć. A może po prostu nie nadajesz się do średniej szkoły ogólnokształcącej. Nie każdy musi mieć maturę. Kiedyś matura LO była jako takim gwarantem wykształcenia. Ale kiedyś do liceum było trudniej się dostać.
  • Do goscia...ale o co ci chodzi? Ja swoja edukacje zakonczylam dawno z kierunkiem jaki mnie satysfakcjonuje i rowniez byl w tym ogolniak,a pozniej studia,a ty wylewasz jakies frustracje i zarzucasz mi ze nie nadaje sie do LO heh ja tu przytoczylam przyklad znajomych ktorzy nawet ze swiadectwem z czerwonym paskiem i wysokimi punktami nie dostali sie do I czy II LO, natomiast w III, IV czy V problemow nie bylo, to chyba cos jest nie tak...to liceum i to liceum tak wiec tu czy tu powinna osoba sie dostac,ale niestety tam poprzeczki byly zawyżone az za bardzo,ale byc moze o tym nie wiesz bo nie startowales do liceow.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Rocznik83(2017-01-13)
Reklama