UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak tylko dla przypomnienia towarzyszowi.. Do NATO to myśmy o przyjęcie zabiegali. O wojska przysłanie MY prosilismy i mamy. Tylko jeneralow po moskiewskich szkołach na emerytury musieliśmy wysłać.100 tys powiadacie? A oni jeszcze tyłu żywych mają? "nie strasz, nie strasz... "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Latarnik(2022-05-05)
  • @Latarnik - Nie wiem jakich "myśmy" reprezentuje @Latarnik, ale ja np. o wstąpienie do zbrodniczego, agresywnego sojuzu północnoatlantyckiego nie zabiegałem. Podobnie jak całkiem spora grupa osobiście mi znanych osób, a także miliony Polek i Polaków. Czy @Latarnik może nam tu przedstawić przykład jakiegokolwiek referendum pytającego obywateli o zdanie w tej sprawie? No właśnie; Sprawa wstąpienia RP do NATO została załatwiona ponad głowami Polaków (inaczej niż wstąpienie do UE, dla porządku), podobnie jak np. sprawa niesławnego konkordatu, wojny w Iraku, wojny w Afganistanie, wojny w Ukrainie... and counting; [mam tylko 3 komenty dzięki cenzurze, zatem l8r; cenzuro, oddaj komenta w art. o gubernatorze Kaliningradu, zaprawdę!; ] #WojnaWojnie Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    25
    tow. Koliński ocenzurowany(2022-05-05)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Zgodnie z polską konstytucją referendum jest opiniotwórcze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Paweł 678(2022-05-05)
  • @Paweł 678 - Ale w sprawie wejścia do NATO go właśnie nie było, o czym pisze p. Koliński, mądralo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Witchy Witch(2022-05-05)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - I Szwedzi z Finami chcą samowolnie wstąpić do tego zbrodniczego NATO tak? Wolę NATO niz uklad Warszawski, pomysl w jakiej sytuacji jest teraz Mołdawia, pomyśl człeku jakby wyglądała nasza armia gdyby nie te zbrodnicze NATO. Nasza armia z rotmistrzami i ułanami moglaby jedynie posmyrac Putina po misiu. A jak ci nie pasuje NATO to.. jak wspominałem juz kiedyś spadaj na Białoruś....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    3
    Art :)(2022-05-05)
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Ogromna większość Polaków popiera to, że Polska została członkiem NATO.
  • @tow. Koliński ocenzurowany - Ruska onuca w akcji. Bierzesz te same tabletki co pupin ???i
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Lek...aż(2022-05-05)
  • Medium @tow. Koliński ocenzurowany - Świetne zdjęcie! Ciekawe, że poznałam pieska o imieniu Nato, ale NAWET NIE SKOJARZYŁAM z bandyckim rusofobicznym NATO... Wstąpienie Polski do NATO dziwnym trafem zaowocowało dla Polski olbrzymią powodzią. Mój wirtualny znajomy pobrał nawet próbki wody z własnego parapetu i zaniósł do laboratorium (wtedy jeszcze były w Polsce laboratoria, zresztą mój śp. mąż w takowym pracował). Wynikami podzielę się osobiście, jak ktoś ma ochotę. Dla mnie cała ta patykiem pisana III Rzeczpospolita to tylko płaszczyk dla IV Rzeszy, taka czapka niewidka. Proszę poszukać sobie po przetłumaczeniu: Wiaczesław Kułanow. On pięknie tłumaczy wszystko, książki napisał... A tu Parada Zwycięstwa na Placu Czerwonym: prazdnik. video/pryamoy-efir-parad-pobedy-v-moskve-9-maya-2022-goda-2_5e33411bf. html
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2022-05-10)
Reklama