UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dramat, zero wyobraźni. Zlikwidować w cholerę ten rynek. W ogóle to jest śmieszne że jeden z drugim Januszem będzie stał pół godziny żeby zaparkować swojego passata aby kupić cebulę i ziemniaki. Zastawialiście miejsca parkingowe mieszkańcom stoku, ci postawili szlaban i teraz problem bo nie ma gdzie stanąć, a szkoda zapłacić 2 zł za pakiet za BRW, lepiej blokować ruch i stwarzać niebezpieczeństwo spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Ci co tam stoicie i blokujecie pas ruchu jesteście żałośni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  44
  65
  Lekarz internista(2020-07-21)
 • @Lekarz internista - Kazde miasto ma rynek oj ty malucki.
 • @Lekarz internista - Lekarz internista: odwiedź swojego kolegę psychiatrę zanim zaczniesz pisać komentarze.
 • Widac kto wyzywa ten musi odwiedzic psychiatre. normalny czlowiek nie wyzywa nikogo od chorych umyslowo. tak rpdzice wychowali czy podworko. Szok.
 • Gdzie wyzwałem kogoś od osoby chorej umysłowo ? Stwierdzenie FAKTU, że ktoś jest żałosny nie jest równoznaczne z tym, że jest chory psychicznie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Lekarz internsta(2020-07-21)
 • @Lekarz internista - Lekarzu Internisto - nie wypowiadaj się na temat spraw o których nie masz pojęcia. .. może trzeba wprowadzić opłaty za parking na targowisku. .i nie będzie problemu. Jak będzie artykuł o wysypce u dzieci to chętnie posłucham Twojego zdania. .. tu się tylko ośmieszasz, chociaż dużo trudu musiało Cię kosztować uzyskanie tytułu "Lekarz Internista"skoro tak jesteś z niego dumny a to nie wróży dobrze Twojej fachowości. Pozdrawiam.
 • Może trzeba zacząć używać trochę mózgu i nie blokować pasu ruchu????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  Lekarz internista(2020-07-22)
 • @Lekarz internista - jak trzeba być tępym żeby chcieć likwidować rynek. Bo przecież można kupować pompowane chemią żarcie w hipermarketach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Elblążanin_2(2020-07-22)
 • @Elblążanin_2 - A na targowisku jest nie pompowana chemią zywność?? Humorysta. .. Różnica taka że w marketach jest sprawdzana i musi spełniać normy, a na targu nikt nie sprawdza a ludzie lecą na lep "bez nawozów", "mięso nie oszukane"itd. , itp.
 • @Elblążanin_2 - Najbardziej pompowane chemia to mięso z POLSKICH sklepów. Perhydrol i te sprawy, no nie? Kranówka jako mineralna, sól do chleba, ale ta z ulic Mąka do cukru, itp. Janusze gospodarki narodowej. NIE dla patriotycznych oszustów!
 • @Elblążanin_2 - A, jeszcze zapomniałem: Antybiotyk do mleka, by się nie psuło. Mycie warzyw w proszku do prania. Janusze biznesu górą!
Reklama