UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za PiS nie jestem ze względu ja politykę rozdawnictwa, ALE za podniesienie kar dla żywych torped drogowych to szanuję ich. Płacz malkontentów i piratów drogowych mówi sam za siebie. Mam pytanie do WasWas ktoś zmusza tak szybko i niebezpiecznie jeździć? Sami sobie wszystko zawdzięczacie:)
  • Wszystko jest kwestią proporcji. Chory cennik nie mający żadnego umocowania w wynagrodzeniach. Podniosą mandaty do 5tys 10tys też będziesz klaskał. Może jeszcze donosił jak szeryf z kamerką.
  • Szanujesz PIS, za mandaty?! Zagłosuj jeszcze na nich za te mandaty, zagłosuj. Jak Ci populiści ludziom w głowach mieszają, brak słów.
  • A kto powiedział że mandaty mają być umocowane w wynagrodzeniach ! Mają boleć !!! Polska jak i Polacy są zapóźnieni we wszystkim. Nauczysz się czytać znaki ze zrozumieniem i przestrzegać prędkości to nie zapłacisz NIC ! Proste.
  • G. .. .. o cię obchodzi na kogo głosuje!
  • nienawidzę tępaków z PiS-u, ale mandaty popieram, dziwne? na S7 już sytuacja wróciła do normy, mało kto jedzie przepisowe 120
Reklama