UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na ulicy Żuławskiej "faktycznie"jest imponujący ruch samochodowy, istne pole do popisu dla pseudo szeryfów, podobnie jak na ulicy Fromborskiej w stronę Krasengo Lasu, ruch na pewno większy ale czy rowerzysta jadący rowerem szosowym 40 km/h jest aż takim "zawalidrogom"? Znowu pole do popisu dla szeryfów, (znana historia kierowcy pickup-a co wymierzał sprawiedliwość). Zdecydujmy się albo rowerzyści na drogi (gdzie brak ścieżek)i nich kierowcy nie płaczą albo rowerzyści na chodniki (przy rozsądnej prędkości 15 km/h i pierwszeństwie dla pieszych)i wówczas niech piesi nie narzekają. polska to nie Holandia i co do ścieżek, to cóż faktycznie są "różne"i ich stan czasem "zachęca"do jazdy po ulicy. Szanujmy się - wszyscy :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    16
    rowerzysta codzienny(2020-08-12)
  • @rowerzysta codzienny - A kierowałeś kiedyś samochodem, czy jeździsz tylko z Tatą/Mamą jako pasażer???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    elninho(2020-08-12)
  • @elninho - Na co dzień walcem jeżdżę; )Widzisz znowu zamiast zgody, złośliwości. Ostatnio jadąc nad morze trzech "szosowców"blokowało całą drogę pomiędzy Nowym Dworem a Stegną. I co czy dobrze robili? "nie", czy miałem do nich pretensje, że tak jadą? Też nie, bo samochody by ich wyprzedziły na centymetry bo z naprzeciwka tez jechał sznur samochodów. Podróż potrwała dłużej o 15 min. ale wszyscy cali i zdrowi. Pomyśl czasem o innych i ich motywach (jak będziesz jechał jako pasażer z tatą/ mamą; ))a nie tylko o sobie. Pozdarwaiam Cie serdecznie :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    rowerzysta codzienny(2020-08-12)
  • @rowerzysta codzienny - A ja poproszę o informację, gdzie na ulicy Żuławskiej są znaki zakazujące jazdy ulicą. Są znaki i drogi rowerowe jedynie przy Hanyangu. A dalej co? Był kiedyś znak za Hanyangiem, w stronę Wójcika nakazujący jechać po chodnku, ale od dawna już go nie ma. Po Alei Tysiąclecia jeżdżą chodnikiem w stronę Biedronki, bo jest znak, który na to pozwala, więc w czym problem?
  • @rowerzysta codzienny - No właśnie - pomyśl czasem o innych. To, że ktoś kupił sobie rower nie oznacza, że jest władcą szos, a juz jechanie w lato drogą do Stegny jest skrajną głupotą!!! Zaznaczam, że sam jestem rowerzystą, w ostatnie 2,5 miesiąca zrobiłem ponad tysiąc kilometrów i jakoś udało mi się omijać główne szlaki (szczególnie te prowadzące nad morze) P. S. Twój post jednak potwierdza, że prowadzisz wcale, bądź od wielkiego dzwonu, skoro uważasz, że normalne i kulturalne jest jechać rowerami obok siebie na tak uczęszczanej trasie; ) P. S. Podróż potrwała dłużej, dla kogo - Rowerzystów? Nie, bo Oni jadą swoim tempem, tylko dla setek samochodów, które muszą się za nimi wlec (jadąc czasami setki kilometrów)w imię poprawności politycznej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    elninho(2020-08-12)
  • @elninho - A czy to wina rowerzystów, że do Stegny jest tylko jedna droga?
  • Zaraz za hangyanngiem jest znak konca ciagu pieszo - rowerowegoo wiec wg przepisow trzeba zjechac na ulice
  • @elninho - Czakamy na sciezke rowerowa miedzy Tujskiem a Rybiną bo tego odcinka nie da sie ominąć po mało uczęszczanych drogach. Na szczescie jest remont mostu w Tujsku wiec mozna w miare komforotowo przemieszczac sie rowerem na mierzeje:)
  • @HvK - Pełna zgoda. Do Tujska dojechać bocznymi drogami nie ma problemu. Z Rybiny dojechać nad morze w dowolnym kierunku nie ma problemu. Tylko to wąskie gardło - odcinek Tujsk-Rybina sprawia, że się czuję, jak kot w schronisku dla psów.
  • Wkrótce zostanie zbudowana ścieżka będąca kontynuacją tej wzdłuż Tugi. Województwo pomorskie łaskawie patrzy na rowerzystów. .. w końcu jest tak biedne, że musi liczyć na turystykę, także rowerową. .. a my będziemy mieli kaczy dół i będziemy bogatym enblongiem, więc nie musimy robić nic. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2020-08-13)
  • Nie, to zapewne wina kierowców samochodów :( I właśnie w takim głupim myśleniu jest problem - nie ma innej drogi, więc pcham się jedyną, która jest. A nie łatwiej - nie ma innej drogi - nie jadę? Łatwiej, tylko w kierunkach mniej uczęszczanych nie ma tylu widzów co nad morzem. A jak nie ma widzów to kto będzie podziwiał rowery i outfity kupione za grube tysiące :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    elninho(2020-08-13)
  • @elninho - Dokładnie, oni muszą być podziwiani (tak sobie myślą)A ja mam ich i bogate rowerki głęboko w nosie. Nie zazdroszczę wam rowerzyści - szpanerzy niczego, raczej współczuję psychiki.
Reklama