UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ścieżki rowerowe w Elblągu ? Buahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahhahaah !!!!! To weź sobie autorze teksu rower szosowy i jedź tymi "ścieżkami", a potem wylewaj żale ! Zastanów się człowieku najpierw zanim zaczniesz pisać takie bzdety do prasy lokalnej ! Przejdź się piechotą i zobacz jak wygląda ścieżka dla rowerów wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej, potem Hetmańska, 12 Lutego, Płk. Dąbka, Zawada czy Jar i potem piernicz żal z tyłka że co rowerzyści nie mają zamiaru z nich korzystać ! I bardzo dobrze że nie korzystają bo o wypadek na takiej ścieżce jest bardzo łatwo gdy pęknie koło.
  • @JAAAAAAAAAAAAAAA - I tak jak tutaj. Na drodze również taka agresja pałają frustraci drogowi. Ja też mam prawo jechać ulicą!!
  • @JAAAAAAAAAAAAAAA - Za 4 tys same koła czasowe. Rower za 12 tys. Co kto lubi; )
  • @JAAAAAAAAAAAAAAA - To nie jest drogi rower
  • A po co ci rower szosowy w mieście?
  • @who - a po co ci auto osiągające prędkość więcej niż 50km/h? Przecież w mieście można jechać max 50km/h
  • Nic nie usprawiedliwia łamania prawa. Przepis jest przepis i koniec dyskusji. Proste.
  • @abcd - Ale jak jadę na ekspresówce, to potrzebny mi ten silnik, aby mnie nie otrąbili przy 50 km/godz; )
Reklama