UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • KACZMAREK - WEŹ SOBIE ROWER SZOSOWY KUP I JEŹDZIJ PO ŚCIEŻKACH ROWEROWYCH W ELBLĄGU. Zastanów się gdzie łatwiej o wypadek rowerem szosowym którym mam prawo jeździć nie narażając się na utratę panopwania nad nim poprzez fakt dziurawych i nierównych ścieżek rowerowych. Zasada bezpieczeństwa i zdrowia rowerzysty jest priorytetem i w takim przypadku mam pełne prawo korzystania z drogi dla pojazdów nawet gdy obok jest ścieżka rowerowa, a na drodze nie ma znaku zakazu poruszania się rowerów.
  • I co wszędzie mają być stawiane znaki, bo już nie łaska zajrzeć do kodeksu drogowego? Masz wyznaczoną ścieżkę to po niej jedziesz i żadne twoje widzimisię tego nie zmieni.
  • Gościu zajrzyj do kodeksu drogowego i przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM
  • kupując rower szosowy chyba nie masz zamiaru jeżdzić po mieście sam mam szosówke i niestety ale zawsze męcze sie przez miasto ale cóż najgorzej jest na nowowiejskiej gdzie 80% ludzi nie patrzy na strzałki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    paweł879(2020-08-12)
  • @paweł879 - To kolejny problem. Dużo ścieżek w mieście jest jednokierunkowych, ale mało który rowerzysta zwraca na to uwagę.
  • Ścieżkę to możesz wciągnąć. To sa drogi dla rowerów i rzadko prawidlowo oznakowane np na Teatralnej. W świetle przepisów to sa czeewone chodniki.
  • A kto Ci takie prawo daje?Ciekawe, co powie sąd, jak na ulicy, przy której jest droga dla rowerów potrąci Cie samochód?I co zostanie z Twoich priorytetów, jak stracisz zdrowie, albo skończysz na wózku inwalidzkim?
  • Chłopie - zastanów się co piszesz?!?!? Jak nie ma warunków na jadę jakimś środkiem komunikacji/transportu to warto się zastanowić nad jego kupnem, a nie kupić i potem mieć żal do całego świata, że słabe ścieżki! Ja sobie na zimę kupię bobslej i będę zjeżdżał z Jaru na Zawadę Ogólną jak będzie oblodzona - co mi tam, kupiłem bobslej i muszę gdzieś zjeżdżać :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    elninho(2020-08-13)
Reklama