UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • należy czytelnikowi, zapewne staremu komuniście z epoki byłej odpowiedzieć tak, drogi panie to co pan nazywasz drogami rowerowymi nie jest nawet w 1 procencie podobne do dróg rowerowych, to nie są żadne drogi rowerowe, to są materialne wykwity skrzywień psychicznych osób, które je tak nazwały, rozumiem że życie w komuszym bantustanie skrzywiło pana psychikę tak bardzo, że wszystko co wtłaczane jest do pana głowy przyjmuje pan za prawdę jedyną i objawioną, proszę zrozumieć ludzi normalnych i zaakcetować fakt, że nie chcą udawać, że w tym mieście są drogi rowerowe, ich tu nie ma póki co
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    roeder(2020-08-12)
  • @roeder - No dlaczego was na siódemkę nie wpuszczają? Jechali byście trójkami obok siebie całym pasem, za wami sznur samochodów. Ego "rowerzysty"za to na poziomie niebios - nikt szybciej nie jedzie. Tam droga dobra dla wypacykowanego entuzjasty wydawania kasy na rowerek i późniejszego szpanu. Spodenki za 2000,bidonik za 500 zł, okularki za 800 zł, rowerek za majątek, niech każdy jadąc za mną (bo środkiem drogi jadę)widzi jaki wypacykowany jestem. Żal mi Was rowerki.
  • @roeder - Dlaczego wpisy nawołujące do zgody nie posiadają lub posiadają niewielką liczbę "łapek", a wpisy zionące nienawiścią posiadają mnóstwo "łapek"? Tu chyba nie chodzi by dojść do porozumienia i wzajemnie się zrozumieć, a może nawet przekonać, tylko o to by dowalić drugiemu, że jeździ na rowerze lub samochodem, że nosi maseczkę lub nie, albo że ma taką lub inna orientację. Temat jest pretekstem, celem jest pogarda dla drugiego człowieka. Przykre :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    rowerzysta codzienny(2020-08-12)
  • Jeden lubi zegarek za 50tys inny rower za 50 tys. A Ciebie nie stać ani na jedno ani na drugie. Szklany bidon 0,5l x 8 szt. Żuberka uzupełnij co kto lubi. Żal Ci tyłek ściska żałosny człowieku. E7 siódemka to raj dla rowerzystów, szeroka ścieżka rowerowa do NDG, mały ruch do Pasłęka. Bo ruch przeniósł się na S7 osiołku.
  • Stać mnie, nic mi niczego nie ściska, za to nie stać mnie na twoje EGO. śmiech na sali. Brak słów
  • bo to droga szybkiego ruchu, co to oznacza biedny człowieku nie ma sensu ci tłumaczyć, gdybys wiedział, nie byloby tego niemądrego gupiego pytania,
Reklama