UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Donosicielstwo kwitnie. Za PRL ponoć w każdej klatce schodowej było minimum pięciu kapusiów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    161
    Okonek(2020-06-17)
  • @Okonek - Ciekawe czy jak ktoś Tobie coś złego uczyni to stulisz koparkę i słowem się nie odezwiesz by znaleźć winnego wśród od tych co mogli coś widzieć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    3
    Ogonek(2020-06-17)
  • @Okonek - Bardzo dobrze, że kwitnie. Innego sposobu na Polaków nie ma. Jeszcze kary powinny być solidne: kilka tysięcy zł mandatu i publiczna chłosta na rynku miejskim.
  • @Ogonek - A jaką krzywdę wyrządziła ta Kobieta komukolwiek?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    21
    Cogitans(2020-06-17)
  • @Okonek - Cieszę się że komentujący zgadzają się że kapusiów powinno być więcej. Powody się zawsze znajdą. To potwierdza moja obserwacje że nie tylko ustrój od czasu PRL się nie zmienił, ale i mentalność ludzi. Co ja mówię, przecież zmienił się. Obecnie mamy z 50 razy więcej socjalizmu i że 100 razy więcej kapusiów lub gotowych do kapowania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    15
    Okonek(2020-06-17)
  • @Okonek - ciezkie jest zycie przestepcy dzisiaj, no straszne te donosicielstwo, jak zyc ? no nie da sie, Black Live Matters
  • @Okonek - Polska się wręcz cofnęła w rozwoju. O ile kapusie w PRL byli potrzebni ustrojowi, żeby trzymać w ryzach ludzi, którzy się buntowali przeciw komunie, to teraz kapusie są potrzebni, żeby wyłapywać ze społeczeństwa zdziczałe elementy, które narażają życie ludzi bez żadnego powodu. Widzisz różnicę? Powiedz, z czym walczyła ta kobieta, że naraziła niewinne osoby - dzieci, matki, ojców, że łamała prawo? Chyba tylko ze swoim mózgiem.
  • @Cogitans - Mi wyrządziła ogromną. Naraziła moich bliźnich na utratę życia i trwałe kalectwo.
  • @Okonek - I bardzo dobrze. Takich głupców trzeba eliminować.
  • Narażenie kogoś na coś. .. w sytuacji braku bezpośredniego zagrożenia de facto nie wyrządza nikomu krzywdy. .. jeśli przyjąć Twój tok rozumowania, to na drugim końcu świata ludzie wyrzadzaja Ci krzywdę, bo narażają Ciebie i Twoja rodzinę na utratę życia lub zdrowia. .. .w sytuacji, gdy jazda w jakimś państwie w obszarze zabudowanym dozwoloną jest z większą prędkością niż u nas, to nawet całe państwa wyrządzaja Ci krzywdę. .. .może warto zgłosić takich do jakiejś instytucji. .. .niech się tym zajmie. .. .dlaczego mają krzywdzie Ciebie i wszystkich, którzy w ten sposób mysla. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Cogitans(2020-06-18)
  • @Okonek - #Okonek, czyli rozumiem, że jak ktoś będzie cię gwałcił to mam sobie obok tego przejść obojętnie? Ewentualnie wazelinkę dostarczyć?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    nawiedzonyogon(2020-06-18)
Reklama