UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak czytam takie rzeczy to aż wierzyć mi się nie chce że są takie półgłówki na świecie, które chwalą się jazdą samochodem. Ciekawe czy zamieściła też info że ma tv kolorowy i pralkę automatyczną. I oczywiście różowy smartfon. Chociaż jak widzę jak cymbały jeżdżą z otwartymi oknami w aucie i głośną muzyką (no bo tylko oni posiadają sprzęt muzyczny w aucie)to wszystko możliwe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    60
    1
    AlojzyMP.(2020-06-17)
  • @AlojzyMP. - Może Pan nie wie ale ludzie lubią jeździć z głośną muzyką. Trochę dystansu i wyrozumiałości życzę.
  • @AlojzyMP. - Akurat ta dziewczyna nie raz dodawała jak zap..
  • A ja życzę więcej rozumu, bo nie każdy lubi słuchać tego łomotu rozwalonego na cały regulator. U niejednej osoby łomot, bo muzyką tego nazwać nie wolno, doprowadził do np. arytmi serca.
  • "@AlojzyMP. - Może Pan nie wie ale ludzie lubią jeździć z głośną muzyką"- ja też lubię głośną muzykę i dobrej jakości ale czepiam się tzw zimnego, wieśniackiego łokcia gdzie gostek (zazwyczaj)nagłaśnia całą dzielnicę. Jestem pewien że to otwarte okno nie jest przypadkiem. Ja jeżdżę z zamkniętymi. A jak więtrzę w upale przed włączeniem klimy to radio zdecydowanie ciszej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    AlojzyMP.(2020-06-17)
Reklama