UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak to właśnie jest znalazł ktoś człowieka zareagował i teraz może mieć problemy, ciekawe czy na przesłuchanie nie wezwą go jako podejrzanego. Nie zareagujesz - źle, gdyż nie udzielenie pomocy jest karalne, zareagujesz też źle, gdyż tak jak powyżej później możesz mieć problemy, lub komuś się nie chce pracować i przyjąć zgłoszenia - jechałem w stronę Malborka, była temp. powietrza 30+© na przystanku autobusowym w przeciwnym kierunku leżał człowiek bez koszulki bez czapki, zadzwoniłem na 112 (jadąc dalej), odebrali byłem już na wysokości zjazdu na Raczki, i. .. zamiast podesłać najbliższy patrol, to kazano mi, zawrócić podjechać i sprawdzić, oczywiście nie zrobiłem tego gdyż mi się spieszyło. - nie wiem jak sprawa się skończyła, na szczęście wezwania do płokułatuły nie dostałem.
  • Proszę opisana powyżej sytuacja.
  • Typowe leży człowiek a ty podczas jazdy autem wzywasz pomocy powodując zagrożenie w ruchu drogowym a w takiej sytuacji powinieneś zatrzymać się i sprawdzić czy człowiek ten faktycznie potrzebuje pomocy i wtedy wezwać pomoc przy okazji samemu jej udzielając w tym momencie możesz też dokładnie podać miejsce zdarzenia żeby służby nie szukały wzdłuż całej drogi do Malborka człowieka bo wątpię żebyś był w stanie podać szczegóły miejsca które minąłeś kilkanaście sekund wcześniej z prędkością ok 50km/h długi czas oczekiwania na połączenie z 112 spowodowane jest nadużywaniem numerów alarmowych ale to temat rzeka no i co w sytuacji gdyby ten człowiek dusił się własnym językiem albo miał np zatrzymanie krążenia? Gdybyśmy był na miejscu mógłbyś go uratować bo tu się liczą sekundy ale skoro ci się spieszyło to po co piszesz taki komentarz? Żeby osiem innych osób dało ci łapę w górę żebyś poczuł się dobrze? Nawet jak ci się spieszyło to minuta na zatrzymanie się i sprawdzenie nie zbawiła by cię a tak wyszleś na typa co chciał zaistnieć na portfel. pl słabym komentarzem żal. pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Bamber(2021-11-24)
  • @Bamber - Co za problem by dokładnie określić miejsce? Będąc na drugim końcu Polski/świata można określić konkretne miejsce. Gdybym miał czas, zawróciłbym na rondzie i sprawdził Nie interesuje mnie zaistnienie anonimowe na portalu, i nie interesują mnie Like czy unlike, interesuje mnie normalność i by ludzie czynili co do nich należy, ja w tamtym momencie chciałem pomóc człowiekowi tyle na ile mogłem. A Ty uważasz, że przez pośpiech powinienem zaniechać jakiej kolwiek reakcji??
  • Tu akurat zrozumiałeś na odwrót. Problem z ustaleniem miejsca jest taki jak napisałem powyżej czytaj ze zrozumieniem chyba że liczysz na to że operator cię namierzy przez logowanie do nadajnika lub lokalizację to masz rację ale to ma sens tylko wtedy gdy stoisz koło człowieka jak się przemieszczasz przemieszcza się sygnał z twojego telefonu a co do tego czy masz się zatrzymać czy nie tu akurat nie zatrzymałeś się więc nie uważam że miałeś zaniechać jakiejkolwiek reakcji bo oprócz telefonu nie zrobiłeś nic twoja sprawa twoje sumienie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bamber(2021-11-25)
Reklama