UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Według mnie przy takich kwotach, powinna być telefoniczna weryfikacja z banku, przed uruchomieniem środków. Współczuję pokrzywdzonemu. Teraz to wszyscy tacy bystrzy, a co drugi z lichwą hipoteczną na zmiennym oprocentowaniu.
  • @Kay - w myśl zasady: "sądzę Ciebie według siebie"?? Czyli należysz do tych co płaczą nad ratami.
  • @Kay - Dokładnie. Nie wiem czemu ten bank tej osoby nie miał takiej blokady. Kiedyś przelewałem 150 tyś. zł i to o godz:21:00 za zakup mieszkania. Przelew został od razu zablokowany a po 5-6 minutach zadzwonił konsultant i "wymaglował" mnie. Dopiero po 30 minutach poszedł przelew. A tu proszę "cyk" i go technicznie oskubali.
  • @aser - takie blokady banki zakładają ale tylko tym co im wyglądają na niepelnosprytnych,
  • @Ijn - To się mylisz. Jestem jak najbardziej pełnosprawny i jakoś mam taką blokadę. Nie wiem jaka to kwota ale chyba około 10 tyś. Euro i jest to jak zabezpieczenie przed praniem brudnej kasy. Sporo banków tak ma w umowach przed założeniem konta.
  • @Ijn - Czyli tobie taką blokadę z pewnością założyli, to nie głupie bo trzeba chronić miernoty intelektualne.
  • @Kay - Banki mają gdzieś klienta, oni patrzą na zysk netto i skubanie naiwnych. Przy wyłudzaniu kredytów banki powinne bardziej odpowiadać a nie umywać ręce. A tak swoją drogą facet 43 lata i taki naiwny
  • @Kay - przecież oszuści mówia, że ludzie z banków chcą okraść, to niby cokto ma weryfikować? bank dzwoni i mówi, dlaczego pan przelewa pieniądze, a pa.. na to " bo kupuje chate" i koniec twojej głupiej weryfikacji, j
Reklama