UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ludzka głupota. Przed zakupem szczenięcia należy odwiedzić hodowlę, rozmawiać, obejrzeć rodziców planowanego miotu. Każda renomowana hodowla zaprasza do siebie. Gdy urodzi się wymarzony pupil też należy odwiedzać, obserwować jak się rozwija, socjalizuje itd. Przez głupotę przyszłych właścicieli i chęć zaoszczędzenia, funkcjonują pseudo hodowle i zdarzają się przypadki j. w. .Rasowy, zdrowy fizycznie i psychicznie pies czy kot kosztuje dużo. Nie stać Cię to adoptuj bidę za schroniska. Kocha tak samo jak potomek championów.
 • Tak się składa, że wiele rasowych zwierząt jest obciążonych chorobami genetycznymi ze względu na ich krzyżowanie i takie choroby wychodzą u zwierzęcia na starość albo po prostu w późniejszym wieku. Sami weterynarze mogą mówią, że im bardziej rasowy tym bardziej chory.
 • Ale o czym Wy deliberujecie ? Tak psa kupuje się z rozwagą ale nie o tym jest artykuł. Tej hodowli nie ma, ten miot nie istnieje; )
 • Psy się nie rodzą. Suka się szczeni
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  AdamGoszcz(2021-05-17)
 • Bo nie chcieli obejrzeć hodowli, poprzednich miotów i suki w ciąży. Kupno psa rasowego planuje się 2-3 lata do przodu. Tylko z pseudohodowli są noname bez rodzeństwa i rodziców.
 • A co rasowy lepszy? Niby w czym? Hmm a zwykły nie rasowy człowiek kupi se psa aby podnieść swoje ego. Rozumiem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  StefanBud(2021-05-17)
Reklama