UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Typowy bezmyślny człowiek.
  • dajcie ludziom pracę godnie płatną, to kupią sobie gazowe kotły i będzie ich stać na gaz. Kto nie zaznał biedy nie zrozumie. .. .ekolodzy. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    30
    trudne są czasy(2020-11-19)
  • @trudne są czasy - @ Trudne są czasy. .. Miasto prowadziło przez kilka lat program dopłat do wymiany pieca na terenie miasta, więc przestań Mateuszyć.
  • "Typowy bezmyślny człowiek. "brał też udział w wyborach i mamy oto gospodarczy bum. .bum. .. bum
  • chyba sobie żartujesz, jakie dopłaty ? pomyliłeś miasto z gminą Sam szukałem możliwości wsparcia, w gminie było bardzo duże wsparcie kilka lat temu a miasto nie dawało nic Cały remont kotłowni to spory koszt i nie każdego stać a kredyt to też nie jest rozwiązanie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    mieszkaniec2(2020-11-19)
  • @trudne są czasy - A kto ci zabrania godnie zarabiać? Czyja to wina że jesteś niemotą? Trzeba się kształcić a nie pretensje i roszczenia mieć do innych. Najlepiej gdyby dać.
  • @trudne są czasy - Nie rozumiem skąd autor powyższej opinii wie, że osoba, która pali śmieciami nie ma pracy i pieniędzy. Bzdura. A co do pracy to nadal jest jej wiele. No chyba, że jest się Ferdynandem Kiepskim. Chciałbym również zauważyć, że czasy kiedy, ,dawało się pracę, ,minęły. A może lepiej napisać; dajcie mi pieniądze, dużo pieniędzy, bo jak nie dacie to będę biedny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Leszak(2020-11-20)
  • @trudne są czasy - Takie tam gadanie ja znam ludzi co furami jeżdżą a śmieci płyty meblowe palą. ..
  • Dopłaty hehe dobre przyjmują wnioski a kasy zabrakło
  • Przyjmuja doplaty, tyllo od domkow jednorodzinnych, a budymki ZBK, bez doplat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    lokator(2020-11-20)
  • @trudne są czasy - Żeby dać godną pracę musimy zmienić rząd. Obecny wprowadził już dziesiątki dodatkowych podatków które tłumią przedsiębiorstwa. A bez przedsiębiorców nie będzie godnej pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    TomaszSss(2020-11-20)
  • Jakbyś mieszkał w domku to byś zobaczył jakie to koszta. Mieszka bi może dziewiczy po rodzicach to nie znaczy ze jest bogaty. Ludzie zastanówcie się co piszecie! Jak by mi brakowało tez bym palił czym popadnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Damian78(2020-11-20)
  • @Damian78 - Ja bym sprzedał i kupił coś na co mnie stać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Takitam(2020-11-20)
  • @trudne są czasy - Problem w tym, że takim syfem najczęściej palą ludzie majętni, wierz mi, mam na to wiele przykładów.
  • @TomaszSss - Nic bardziej głupiego dawno nie czytałem !
  • @Damian78 - Nie wiem, czy masz rację, bo czasami za niepotrzebne płacenie mandatów kupiłbyś właśnie normalny opał.
Reklama