UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W parku Traugutta facet bił psa, szczeniaka. Przystanelam, i patrzę, zobaczył mnie, uspokoił się. Udałam że odchodzę, a on znowu go zaczął bić, podeszłam do niego i mu mówię: dzwonie na policję za znęcanie się nad zwierzęciem, po co brałeś psa skoro nie umiesz się z nim obchodzić, pytam faceta ok 35 lat czemu bije psa a on, że pies się ubrudzil!! Mówię chłopie lecz się na głowę, jesteś nienormalny.. mowie no nie podaruje ci tego dzwonie na policje. Zaczal mnie przepraszać że więcej tak nie zrobi, że się nie zastanowił itp. zrobiłam mu zdjęcie. Godziny szczytu ludzie idą z pracy, nikt poza mną nie zwrócił mu uwagi, każdy widział, przechodząc obok. Bałam się że mnie wyzwie czy uderzy ale jak zobaczyłam co z psem wyczynia to niech się dzieje wola Boża ja muszę mu to powiedzieć. Po prostu adrenalina na krzywdę. Autorowi radzę nagrać ale zwrócić też uwagę nie bać się, bo ten co bile, znęca się będzie wiedział na przyszłość że nie jest anonimowy, że ludzie widzą i zwrócą uwagę. Ten na filmiku się znęca nad psem, on niby go uczy dyscypliny ale to jest znęcanie. A później będzie to ile to swoim dzieciom. Zaczyna się od zwierząt.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    jowanka(2023-02-08)
  • @jowanka - Jedno pytanie zrobiłaś mu zdjęcie a czy go o tym poinformowałaś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Oczekuje fali hejtu(2023-02-09)
  • @jowanka - Powiedziałaś "Mówię chłopie lecz się na głowę, jesteś nienormalny. " za taką krzywdę jaką wyrządziłaś drugiemu człowiekowi należy Ci się taki sam wyrok jak zwyrolowi wieszającemu psa za smycz. Powodzonka w sądzie.
Reklama